arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Yelken Bayrak

Yelken Bayrak

Toplam Fiyat

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

Yelken bayrak marka, mekan, ürün veya hizmeti tanıtmak için plastik dubanın üzerinde özel alaşımlı direğe monte edilmiş raşel kumaş baskıdan oluşan bir bayrak çeşididir.  Yelken bayrakların birdiğer adı plaj bayrağıdır. Yelken bayraklar üzerine her çeşit yazı, fotoğraf, grafik bastırabileceğiniz reklam materyalidir ve açık alanda veya fuar alanlarında dikkat çekmek isteyen her kurum ve kuruluşun kullandığı ürünlerdir.  Genel olarak yelken bayrak tanıtımı yapılacak olan markaların görünürlüğünü arttırmak, dikkat çekmek yada bilgilendirme yapmak için kullanımı tercih edilen bayrak türüdür. Yelken bayraklar oldukça uzun süredir reklamcılık sektöründe firmalar açısından popüler bir üründür. Oldukça uzun süredir her sektör için farklı organizasyonlar da reklam girişimleri konusunda kullanılmaktadır. Esnek, dayanıklı ve hafif bir reklam bayrağı türü olan yelken bayrak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir ve yapısı gereği rüzgarın estiği yöne döner ve sürekli açık kalabilir. Her an reklamınızı ve tanıtımını yapmaya devam eder. Yelken bayrak kampanyaları, markayı, işletme veya ofisin yerini belirtmenin en kullanışlı ve kolay yoludur.  Yelken bayrakları kurumsal kimlik ürünü olarakta değerlendirmek mümkündür. Kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçası olan yelken bayrak, kalabalık bir caddede dahi fark edilmeyi sağlamaktadır.

Tanıtım ve reklam yapılmak istenilen her alanda yelken bayraklar kullanılabilir. Plaj bayrak, dubalı bayrak veya olta bayrak olarak da adlandırılan yelken bayrak tanıtım için hem ekonomik hemde dikkat çekici bir baskı ürünüdür.  Tüm iç ve dış mekanlarda kullanılabilen yelken bayrakların özellikle kullanım alanları; benzin istasyonları, fuar alanları, standlar, açılış ve organizasyonlar, zel kuruluşlar, firma girişleri, mağaza önleri, plajlar ve kumsal alanlardır.  Yelken bayrak uzun kullanım ömrü ve yarattığı etki nedeniyle çok tercih edilen reklam materyalleri arasındadır. 

Yelken bayrak kullanılmasının ve tercih edilmesinin nedenleri:

▪ Yelken bayraklar, farklı ebatlarda ve dayanıklı malzemelerle üretilmektedir. Esnek ve dayanıklı yapısı ile güven verir. 

▪ Yelken bayrakların boyasında akma olmamaktadır bu nedenle yağmur ve güneşten etkilenmeyen kaliteli bir dış mekan reklam ürünüdür. Uzun yıllar kullanıma uygun tanıtım ürünleri arasındadır. 

▪ Yelken bayrağın kirlenmesi durumunda ise rahatlıkla yıkama işlemi yapabilir.

▪ Kullanıldığı her yerde dikkat çektiği için yer bildirme işlevi görür ve yolda yürüyen potansiyel müşterilerinizin dikkatlerini markanıza çekersiniz. 

▪ Yelken bayrak kullanarak ürün ve hizmetlerinizi sunabilir ve markanızının göz önünde olmasını sağlayabilirsiniz. 

▪ Yelken bayrak kumaş yapısı ince olduğundan tek yön baskılara uygun ürünlerdir ancak 360 derece dönebilme özelliği ile her yönden reklamınız görülebilir.

▪ Yelken bayraklar portatif ürünlerdir, kullanımı ve kurulumu oldukça kolaydır.

▪ Etkili bir yelken bayrak reklam ürününe sahip olmak için tasarımda firma bilgilerine, logosuna, varsa sloganına yer vermelisiniz.  

Yelken Bayrak Baskıda Maliyeti Etkileyen Unsurlar 

Yelken bayrak baskı adet bilgisi

Yelken bayrak ebat bilgisi

Kullanılacak kumaşın gramajı maliyeti değiştiren unsurlardandır. 

Yelken bayraklar etkili ve dikkat çekici tanıtım ürünü olmasının yanı sıra aynı zamanda kurumsal ürünler arasındadır. Uzun süre açık havada olacağı için yelken bayrak baskıların kalitesinden ödün verilmemelidir. Aksi takdirde reklam etkisi pek uzun sürmeyecektir. Firmanızın reklam yüzü olacak yelken bayrakların kaliteli baskı aşamasından geçmesi gerekir. Kurumsal imajınızı tamamlayan ve güçlendiren ürün olan yelken bayraklar ile firmanızı kurumsallaştırın. Kaliteli ve güvenli bir hizmet için en doğru adres olan eymenajans.com da uzman ve deneyimli ekip ile çalışmanın rahatlığını yaşayın.  Eymen Ajans olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle kaliteli baskılar yapmaya özen gösteriyoruz. eymenajans.com da dilediğiniz an online olarak sipariş imkanı ile hızlı bir şekilde istediğiniz yelken bayraklara sahip olabilirsiniz.

Uzman ve deneyimli ekibi ile çalışmak isterseniz  eymenajans.com size bir tık kadar yakın.

Yelken Bayrak Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

▪ Yelken bayrak baskıda kullanılacak bilgileri baskıdan önce mutlaka kontrol etmelisiniz. 

▪ Kurumsal kimliği yansıtan yelken bayrak tasarımında firma bilgilerine yer verilmelidir. Yelken bayrak tasarımında kuruma ait logo ve sloganları kullanmak daha dikkat çekici yelken bayraklara sahip olmanızı sağlayacaktır. 

▪ Tasarımda kullanılacak renklerin firma renkleri ile uyumlu olmasına özen gösterin. 

▪ Yelken bayrak üzerinde yer alacak yazıların okunaklı olmasına ve büyük punto ile yazılmasına dikkat etmelisiniz. 

▪ Hazırladığınız tasarımda kesim payı bırakmaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde baskıda hata oluşabilir. 

▪ Yelken bayrak tasarımında internet üzerindeki hazır tasarımlar incelenerek kuruma uygun bir tasarım oluşturulabilir.

▪ Yelken bayrak tasarımını oluştururken zorluk yaşarsanız hazır şablonlardan yararlanabilir veya özel tasarım istiyorum derseniz eymenajans.com un tasarım destek ekibinden güvenle faydalanabilirsiniz. 

Yazının devamı...
Öne Çıkan Çalışmalar