arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Yaka Kartı

Yaka Kartı

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

Yaka kartları, kurumsal sahada kimlik kartı görevi gören ürünlerdir. Yaka kartları farklı malzemelerden farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Yaka kartlarının temel işlevi, kartın üzerindeki bilgileri yazan çalışan hakkında bilgi sahibi olmayı sağlamaktır. Yaka kartının üzerinde yazan bilgiler ile çalışan kişinin adı, soyadı, işyerindeki pozisyonu anlaşılabilir ve fotoğraflı yaka kartları sayesinde de kart üzerinde yazılı bilgilerin fotoğraftaki kişiye ait olup olmadığıda doğrulanabilir.

Yaka kartları, personellerin çalıştıkları departman hakkında fikir verir, giriş-çıkış saatlerini görebilmeyi kolaylaştırır ve ziyaretçi giriş- çıkışlarını takip etmeyi sağlar. Yaka kartları, çalışanlara ve işyerlerine büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar. Birçok kurum ve kuruluşta yaka kartı kullanılmasının asıl nedeni güvenliktir ve yaka kartları ile güvenlik doğru şekilde sağlanmaktadır. Firmanızın ciddi, kurumsal, çalışanların prezantabl görünmesi açısından yaka kartları oldukça önem taşımaktadır. Çalışma alanlarının resmiyet kazanması, insanların daha verimli bir şekilde personel görevlerini üstlenmesi ve tertip düzen açısından yaka kartları önemli ölçüde bir düzen ve kolaylık sağlamaktadır. Kurumsal görünüm oluşturan en önemli detay yaka kartlarına sahip olmaktır. Kurum içerisinde iletişim kolaylığı sağladığı kadar kurum imajına da olumlu katkıda bulunur. Daha prezentabl görünüme kavuşturan yaka kartları aynı zamanda kurumun daha profesyol görünmesini sağlar. Profesyonel görünüm sayesinde alanında uzman ve güvenilir firma olarak algılanmanıza katkı sunar.

 

Yaka Kartı Baskıda Maliyeti Etkileyen Unsurlar

Yaka Kartı baskı adedi

Yaka kartı ebatı

Üretimde kullanılacak malzeme türü (kağıt\plastik)

Kullanılacak kâğıt gramajı

Renk Seçeneği (Tek renk\ dört renk)

İpli\İpsiz seçeneği

PVC olup olmaması

Baskı sonrası ekstra işçilikler maliyeti değiştiren unsurlardır.

 

Yaka kartı kullanım alanı sadece şirketler, işyerleri gibi çalışma sektörü değildir. Yaka kartları konferanslar, seminerler, açılış etkinliklerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Ziyaretçilerin etkinlikle ilgili aidiyet hissetmelerini sağladığı gibi etkinliğe davetli kişilerin birbirleri ile iletişim kurmalarını kolaylaştırdığı içinde yaka kartı kullanımı oldukça yaygındır. Üstelik doktorlar, öğretmenler, mağaza görevlileri ve iletişim uzmanları gibi neredeyse tüm mesleklerde yaka kartı kullanım örnekleri gözlemlenebilir.

 

Yaka kartları tek yönlü veya çift yönlü olarak basılabilir. Genellikle 8.6x5.4 cm boyutunda yaka kartı baskısı yapılır. İstenilen ölçülerde de baskı yapılması mümkün. Yaka kartları üzerinde ad-soyad, fotoğraf ve çalışılan departman gibi bilgilere yer verilir. Kurumsal imajınızı tamamlayan ürünlerdir.

Sizde yaka kartları ile firmanızı kurumsallaştırın. Kaliteli ve güvenli bir hizmet için en doğru adres olan eymenajans.com da uzman ve deneyimli ekip ile çalışmanın rahatlığını yaşayın.

 

Kaliteli baskıda öncü eymenajans.com da tecrübeli ekibinden online olarak hizmet alabilir ve en kısa zamanda kaliteli yaka kartlarına sahip olabilirsiniz.

eymenajans.com size bir tık kadar yakın.

 

Yaka Kartı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

  • İlk olarak nasıl bir yaka kartı istediğinizi belirlemelisiniz.plastik yaka kartlarından mı yoksa kağıt yaka kartlarından mı istediğinize karar vermelisiniz.

  • Yaka Kartı tasarımınızı oluştururken baskı aşamasında hata olmaması için doğru ölçülerde yaptığınızdan emin olun ve kesim payı bırakmayı unutmayın.

  • Yaka kartı üzerinde kullanacağınız bilgileri eksiksiz girmelisiniz. Okunaklı bir yazı stili ve puntosu seçmeye özen gösterin.

  • Kuruma ait logo ve kişilerin fotoğrafları kullanılacaksa eğer bunların çözünürlük kalitesinin yüksek olmasına özen gösterin. Aksi takdirde net olmayan fotoğraf baskıları kaliteyi olumsuz etkiler.

  • İletişim bilgilerine yer verecekseniz güncel olmasına dikkat ediniz.

  • Yaka kartı tasarımında kullanılacak olan renklerin marka kimliği ile uyumlu renkler olmasına dikkat etmelisiniz. Farklı renkler kullanmak isterseniz aralarındaki renk uyumunu gözetmeniz gerekir.

  • İnternet üzerinde bulunan hazır yaka kartı tasarımlarını inceleyerek tasarım hakkında fikirler edinebilirsiniz.

  • Yaka kartı tasarımını oluştururken zorluk yaşarsanız hazır şablonlardan yararlanabilir veya özel tasarım istiyorum derseniz eymenajans.com un uzman ve deneyim sahibi tasarım destek ekibinden güvenle faydalanabilirsiniz.

 

 

Baskıda istenilen bilgiler :

Yaka kartı adet bilgisi

Yaka kartı ebat bilgisi

Yaka kartı türü

Kullanılacak kağıdın gramajı ve cinsi

Kaç renk baskı olacağı

Baskı yönü (Sadece Ön ya da Ön + Arka)

Selefon olup olmadığı

Baskı sonrası ekstra işçiliklerden;

Lokal veya Kısmı lak

Gofre (kabartma) olup olmadığı bilgileri istenmektedir.

Yazının devamı...