arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Stand Giydirme

Stand Giydirme

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

Stand giydirme, standların talebe göre folyo kaplama, branda germe, dekota ve talep edilen yere uygun olan herhangi bir reklam malzemesi ile kaplanmasıdır. Stand giydirmenin en önemli kullanım alanı fuarlardır. Fuar standları giydirme sıklıkla kullanılır. Fuarlarda, fuar süresi boyunca kullanılan standlar fuardaki şirketlerin ofisi konumundadır ve aynı zamanda en iyi reklam aracıdır. Reklamcılık firmaların bilinirlik ve tanınırlığını artırmaktadır ve iyi bir reklam alanı olan standların en iyi şekilde giydirilmeleri gereklidir. Fuar çerçevesine uygun olarak hazırlanan tasarım ve baskı uygulaması ana tema üzerinde kalarak fuarda firmayı öne çıkarır. Estetik bir tasarım ve kaliteli görsellerle desteklenen fuar standları ilgi ve dikkati üzerine çekmektedir. Fuar alanları içerisinde çeşitli ebatlar ve şekillerde stand yerleri mevcuttur. Fuar alanlarında tercih edilen standlar, markanızın yüzü olacaktır. Standlar firmanın imajını birebir yansıtan, konumu ve tasarımıyla ziyaretçiye, katılımcı firma hakkında ilk izlenimi veren,organizasyonların en önemli parçasıdır. Fuarlara katılan firmaların standlarında kullandığı giydirme çalışmalarının fuarda daha fazla dikkat çekilmesi açısından çok büyük bir önemi bulunmaktadır. Stand giydirme uygulaması için bilinmesi gerekenler:

 • Stand giydirme oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken bir reklam alanıdır. Olabildiğince iyi bir tasarımla stand giydirme reklam çalışması yapılmalıdır. Öncelikli olarak bu çalışma için ne kadar bütçe ayrılacağına karar verilmelidir. İyi bir çalışma için yeteri kadar bütçe ayrıldığından emin olun.

 • Fuar stand giydirme işlemlerinde stand incelemesi yaparak bütçenize göre en iyi stand çalışmalarından seçim yapmalısınız. buna göre ayarlamanızdır. Kiralayacağımız stand firmanızı temsil edecektir.

 • Stand giydirme çalışmalarında kullanılacak malzemelerin çeşitlerinin doğru belirlenmesi gerekir. Kaliteli malzeme kullanımı standlarınızın daha profesyonel görünmesine katkı sağlar.

 • Stand giydirme çalışması yapılmadan önce fuar alanında kullanılacak alanın önceden görülmesi ve uygun ölçülerde çalışma yapılması gerekmektedir. Bütçeye göre fuar alnından kiralama yapılmalıdır. Stand giydirmenin kalitesi alanın büyüklüğünden daha önemlidir.

 • Ürün ve hizmetlerinizi sergileyeceğiniz standınızı fuar alanında kurduktan sonra estetik, görsel ve kaliteli şekilde görünmesi marka ve firma için oldukça önemlidir. Tasarımda kalite ve kurumsal şıklığı yakalamak gerekmektedir.

 • Stand içerisinde kullanılacak ürünlerin doğru yerleştirilmesi de stand kalitesi kadar önemlidir. Standınızın görünümünü karmaşıklaştırmayacak şekilde düzenli bir şekilde yerleştirilmeleri imaj açısından ve potansiyel müşterilerinizin algısı açısından oldukça önemlidir. Stand giydirme tasarımında mutlaka marka kimliğinize uygun renkler kullanmalısınız. Marka bilinirliğin-zin ve tanınırlığınızın artması için oldukça önemlidir. Marka ile uyumlu renkler kullanımı profesyonel kurumsal imaj oluşmasını sağlar.

 • Stand giydirme çalışmalarında en önemlisi tasarımda kullanılan görsel ve logoların görüntü kalitesidir. Çözünürlüğü yüksek görseller kullanmak oldukça önemlidir. Görüntü kalitesi kurumsal imajın bir parçasıdır.

 

Stand Giydirme Baskıda Maliyeti Etkileyen Unsurlar

Kiralanan stant boyutu

Kullanılacak malzemeler

Kaç renk baskı olacağı

 

Fuar alanlarında kurum imajınızı yansıtacak olan stand giydirme çalışmalarında her zaman kaliteli ve kurumun yapısına uygun baskılar tercih edilmelidir. Fuar alanlarında markaların ve firmaların ön yüzü olan standların giydirilmesinde kaliteden ödün vermemek gerekir. Hem tasarımda dikkat çekici ve şık olmak gerek hemde baskının kaliteli yapılması gerekmektedir. İkisi birlikte olduğunda oraya gerçek anlamda kaliteli stand giydirme çalışması çıkacaktır. Kaliteli baskı aşamalarının uygulanması reklam etkisinin büyüklüğü için önemlidir. Eymen Ajans olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle kaliteli baskılar yapmaya özen gösteriyoruz. eymenajans.com da bulunduğunuz yerden online olarak sipariş vererek kaliteli stand giydirme baskılara sahip olabilirsiniz.

 

Uzman ve deneyimli ekibi ile çalışmak isterseniz eymenajans.com size bir tık kadar yakın.

 

Stand Giydirme Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

 • Stand alanı ölçüleri doğru hesaplanmalıdır. Ölçü belirlendikten sonra tasarım oluşturulmalıdır.

 • Tasarımda yer verilmek istenen bilgilerin doğru yazılmış olmasına dikkat edilmelidir ve okunaklı bir yazı stili kullanılmalıdır.

 • Stand giydirme tasarımında kullanılan yazı boyutlarının okunabilir olmasına özen gösterin. Biraz uzak mesafeden bakıldığında dahi okunabiliyor olmasına dikkat edin. Fuar içerisinde göze çarpması gerekir.

 • Kullanılacak renklerin firma renkleri ile uyumlu olmasına ve aynı zamanda dikkat çekici olmasına özen göstermelisiniz. Çok fazla karmaşık renk kullanmaktan kaçınmalısınız.

 • Stand giydirme çalışmasında görseller kullanılacaksa eğer bu görsellerin çözünürlük kalitesi çok yüksek olmalıdır . Baskıdan kötü çıkan görseller standınızın profesyonel görünmesini engeller.

 • Stand giydirme tasarımında internet üzerindeki hazır tasarımlar incelenerek kuruma uygun bir tasarım oluşturulabilir.

 • Stand giydirme tasarımını oluştururken zorluk yaşarsanız hazır şablonlardan yararlanabilir veya özel tasarım istiyorum derseniz eymenajans.com un tasarım destek ekibinden güvenle faydalanabilirsiniz.

 

Baskıda istenilen bilgiler :

 • Stand baskı ölçüleri

 • Kullanılacak renk seçeneği

Yazının devamı...