arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Sürekli Form

Sürekli Form

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

Bilgisayar çıktısı alabilmek için, yazıcıya takılan iki tarafı sıra delikli, zikzak katlanan ve birbirine ekli şekilde olan, bilgisayarla uyumlu kâğıt destesine sürekli form denir. Kurumlar sürekli form kağıtlarını her kurumun kendine özel tasarımıyla basılan ve yazıcılarda kullanılan formlardır. Her kurum bu formları kullanmaktadır. Firma, kurum ve kuruluşların tercihi olan sürekli form, bilgisayar uyumlu evrakların sıra numarası takip edilerek basıldığı formlardır. Sürekli form baskılar evrak işleri kolaylaştıran ve hızlı evrak hazırlanmasını sağlayan teknolojik gelişmedir diyebiliriz. Sürekli form baskıları ile resmi evrakların daha çabuk düzenlenmesiyle hem zaman tasarrufu sağlanmakta hemde yazım hataları olmadan evrak düzenlemesi yapılmaktadır. Sürekli form kullanımı aynı zamanda ekonomiktir. Özellikle rutin evraklarda kullanılan ve farklı renklerde basılabilen sürekli form, kaliteli ve orjinal baskılar için oldukça önemlidir.

 

Bu form; fatura, irsaliye, onaylı evraklar, adisyon fişi, market ve otel faturaları, baskısız formlar, tahsilat makbuzu, tediye makbuzu,servis fişi, yolcu listesi, reçeteler, biletler, ve daha birçok evrakın çıktılarında kullanılmaktadır. Evrak işlemlerinde büyük kolaylık ve hız sağlayan sürekli form baskılar günümüzde neredeyse tüm işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Ticari işletmelerin resmi evrakları olan sürekli formlar artık faturaların bilgisayar ortamında yazıldığı evraklar olarak iş yoğunluğunu hafifleten ve basitleştiren uygulamalardır. Bugün küçük bir marketten elektronik eşya satan mağazaya kadar her alanda sürekli form baskı tekniği kullanılmaktadır. Cilt basım maliyetlerine göre oldukça uygun fiyatlı olan olan sürekli form baskılar, günümüz teknolojisinde hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılabilmektedir.

 

Sürekli Form Baskıda Maliyeti Etkileyen Unsurlar

Baskı yapılacak form ölçüleri

Sürekli Form baskı adedi

Kullanılacak kağıdın cinsi

Kullanılacak kağıdın gramajı

Baskıda kullanılacak renkler

Baskı yönü (Ön/Ön-Arka)

 

Kurum içi ve dışındaki evrak işlerinizin daha hızlı ve kolay bir şekilde işlemesini sağlayan sürekli form baskıları kısa sürede temin edebilirsiniz.

Resmi evraklarınızın (yasal onaya tabii olan belgelerin) güvenliğine oldukça dikkat ediyoruz. Eymen Ajans olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle kaliteli baskılar yapmaya özen gösteriyoruz. eymenajans.com da dilediğiniz an online olarak sipariş imkanı ile hızlı bir şekilde istediğiniz sürekli form baskılara sahip olabilirsiniz.

 

Uzman ve deneyimli ekibi ile çalışmak isterseniz eymenajans.com size bir tık kadar yakın.

 

Baskıda İstenilen Evraklar

  • Vergi Levhası fotokopisi

  • İmza sirküleri fotokopisi

  • İmzaya yetkili kişinin kimlik fotokopisi

  • Son aya ait KDV Beyanı Tahakkuk Fotokopisi

Yazının devamı...