arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Roll Up Banner Baskı

Roll Up Banner Baskı

Toplam Fiyat

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

Roll Up standlar görsel olarak reklam malzemeleri için vazgeçilmez bir stand çeşididir. Roll up stand, makaralı bir mekanizmaya sahip ve rahatça açılıp kapanabilen bir araçtır. Rollup banner kasası alüminyumdan üretilir ve roll up bannerlar kendinden ayaklıdır. Roll up baskısı yapıldıktan sonra basılmış olan  malzeme mekanizmaya takılmaktadır. Taban kasada yer alan makara baskı alanını ve görselini tutar ve düz bir görünüm sağlar. Aynı zamanda görselin arkasından dik ve sağlam durması için takılan çubuklar bulunur. 

Roll uplara uygun bir şekilde üretilen matbaa baskıları ile taşınabilir ve her yere götürülebilir bir reklam, tanıtım afişi elde edilir. Sarmal mekanizmaya sahip olmasından dolayı kolaylıkla toplanabilir ve açılır bir üründür. Toplanma aşamasında baskı yüzeyi sabitleme çubuğundan kurtarılır ve sarmal mekanizma tarafından otomatik olarak hızlıca tekrar sarılarak gövde içerisine alınır. Gövdesinde bulunan mekanizma sayesinde kullanılmayacağı zamanlarda  üzerindeki görseli içeriye doğru çeker ve taşınabilir ürün haline gelir.   Roll up standlar görsel reklam malzemeleri için vazgeçilmez bir stand çeşididir. Roll upların mekanizmalı ve  taşıma çantasıyla istenilen yere götürülebilir olması diğer reklam ürünlerine göre rakipsiz bir reklam aracı olmasına neden olmaktadır. Ürünü çantası ile birlikte kullanmak roll up bannerın darbe, yağmur vb dış etkenlere karşı korunaklı ve dayanıklı olmasını sağlar. Roll uplar tekrarlı kullanıma uygun ürünlerdir.  İçerisindeki baskılar daha sonradan yeni baskılar ile değiştirilebilir.  

Oldukça pratik bir reklam ürünü olan Roll up banner lar çok geniş kullanım alanına sahiptirler. Konferans, seminer, tanıtım gibi alanlarda oldukça rahat bir şekilde kullanım sağlayan roll up ve roll up bannerler, rahat bir kullanıma sahip olmasının yanı sıra iyi bir şekilde konuyu yansıttığı ve görsel açısından da desteklenebildiği için sıklıkla tercih edilen bir reklam, tanıtım ürünü olmaktadır. Fuarlarda , konferanslarda, seminerlerde kısacası reklama ihtiyaç duyulan hemen hemen her yerde kullanıma uygundur. Alışveriş merkezlerindeki etkinlikler ve organizasyonlarda ürün ve hizmet tanıtımlarında, mağaza ve showroom girişlerinde, fuar alanlarında, ürün standlarında, marketlerde, seminerlerde ve alışveriş merkezleri gibi alanlarda kullanılan ve sıklıkla karşılaşılan ürünlerdir. Promosyon amaçlı ürün tanıtımlarında da roll uplar kullanılmaktadır. Tüm bunlara ek olarak  ofis ve toplantı alanlarında da sıklıkla tercih edilen tanıtım ve reklamcılık ürünleri arasında başı çekmektedir .Tanıtım ve reklam için vazgeçilmez bir görsel reklam unsurudur ve pratik kullanıma sahip olması kullanımını artırmaktadır. 

Roll uplar az yer kaplaması ile birlikte kolay taşınabilir olması nedeniyle büyük, küçük fark etmeksizin fiziki tüm reklam alanlarında kullanıma uygun ürünlerdir.  Kullanım kolaylığı ve az yer kaplamasının yanı sıra bu ürünün başarılı ve etkili olabilmesi için tasarımında iyi olması gerekmektedir. Bunun için dikkat edilmesi gerekenler:

▪ Roll upların konumlandırılacakları yere uygun boyutlarda tasarlanması gerekmektedir.

▪ Roll up banner da kullanılacak baskı yüzeyinin üzerinde bulunan tasarımında dikkat çekici ve etkili olması gerekir. Uygun yer ve boyut seçilmiş olmasına rağmen tasarımda görsel olarak  iyi bir çalışma yapılmamış ise yine beklenen etkiyi oluşturamaz.

▪ Tasarımda ürün ve hizmet odaklı olup karşı tarafa verilmek istenen mesaj net bir şekilde iletimelidir. İçerik okunaklı yazı boyutları ile kısa ve net cümlelerle bir metin içeriği hazırlamak  daha verimli sonuçlar almanızı sağlar.

▪ Tasarımda görsel karmaşadan uzak durulması gerekir.Çok fazla görsel içerik kullanmak verilmek istenen mesajın önüne geçebilir. Aynı zaman çok fazla birbirinden farklı görsel içerik kullanmak  insanların dikkatini vermesini zorlaştırabilir ve itici bir etki oluşturabilir.

▪ Firma ve marka renkleri ile uyumlu renkler kullanmak her zaman profesyonel bir görünüm elde etmenizi sağlar. Logo renklerinizi göz önünde bulundurarak tasarım renklerini belirlemelisiniz.  

▪ Tasarımda yer vereceğiniz görsellerin çözünürlüğünün olabildiğince yüksek olması tasarımın kalitesi için oldukça önemlidir. Çözünürlüğü düşük görseller kullanıldığı zaman baskıda iyi çıkmayan görseller roll up baskılarının kalitesiz ve özensiz algılanmasına neden olur. 

Roll Up Baskıda Maliyeti Etkileyen Unsurlar

Roll Up adet bilgisi

Roll Up ebat bilgisi

Kullanılacak malzemelerin gramajı ve cinsi

Tasarımlı veya Tasarımsız baskı seçeneği(İçine yerleştiren afiş olmadan) 

Kaç renk baskı olacağı

Selefon olup olmadığı maliyeti değiştiren unsurlardır. 

Roll Up Bannerlar kolay kurulum özelliği ve rahat taşınabilir olmasından dolayı dünyada en fazla tercih edilen reklam ve tanıtım ürünüdür. Ayrıca yer kaplamaması her alanda rahatça kullanılmasını sağlamaktadır ve taşıma kolaylığı da sağlamaktadır. 

Sergilenecek mekanın özelliklerine ve işletmenin reklam / tanıtım ihtiyaçlarına göre değişebilen boyutlarda üretim imkanı bulunan roll uplar aynı zamanda ekonomik bir görsel reklam aracıdır. Roll up baskılarda tasarım ile dikkatleri çekmek ne kadar önemliyse reklam etkisinin devamlı olabilmesi için kaliteli malzemeler ile kaliteli baskı yapılması gerekir. Kurumsal imajına katkı sağlayacak ve reklam etkisini artıracak baskılar için eymen ajansa güvenebilirsiniz. Eymen Ajans olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle kaliteli baskılar yapmaya özen gösteriyoruz. eymenajans.com da dilediğiniz an online olarak sipariş imkanı ile hızlı bir şekilde istediğiniz Roll up baskılara sahip olabilirsiniz.

Uzman ve deneyimli ekibi ile çalışmak isterseniz  eymenajans.com size bir tık kadar yakın.

Roll Up Baskı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

▪ İlk olarak roll up sandın ölçüleri belirlenmelidir. Ölçü belirlerken kullanılacağı alan ve amaca göre seçim yapılmalıdır. 

▪ Roll up mekanizmaya yerleştirilecek olan baskınızın ölçüsünü rollup stand ölçünüze uygun olmasına dikkat etmelisiniz. 

▪ Roll up baskı  tasarımında dikkat çekici ve aynı zamanda şık tasarımlar yapmaya özen göstermelisiniz. Kurumsal ürünlerde şıklık her zaman gerekli bir unsurdur.  

▪ Tasarımınızda kısa ve öz cümlelerle daha fazla şey ifade etmeye çalışın. Vurgulu bir dil kullanmanız daha etkili olacaktır. Markanın var olan sloganını kullanmak tanınırlığını artıracaktır. 

▪ Roll up baskı üzerinde kullanılan yazıların puntosunun doğru ayarlanması gerekmektedir. Çok büyük puntolar roll up baskı üzerinde kullanım alanını daralttığı gibi küçük puntolarda okumayı zorlaştıracaktır. 

▪ Kaliteli bir sonuç almak için baskıda kullanacağınız görsel ve grafiklerin yüksek kalite ve çözünürlükte olmasına özen gösterin.

▪ Kullanılacak renklerin firma renkleri ile uyumlu olmasına ve aynı zamanda dikkat çekici olmasına özen göstermelisiniz. Çok fazla karmaşık renk kullanmaktan kaçınmalısınız.

▪ Roll up üzerinde yer verilecek bilgilerin doğruluğundan emin olmak için sipariş vermeden önce tekrar tekrar kontrol etmekte fayda var. 

▪ Roll up tasarımının baskı aşamasında tasarımın zarar görmeden tamamının çıkması için kesim payı bırakılmasına özen gösterilmelidir. 

▪ Roll up  baskı tasarımında internet üzerindeki hazır tasarımlar incelenerek kuruma uygun bir tasarım oluşturulabilir.

▪ Roll up baskı tasarımını oluştururken zorluk yaşarsanız hazır şablonlardan yararlanabilir veya özel tasarım istiyorum derseniz eymenajans.com un uzman ve deneyim sahibi tasarım destek ekibinden güvenle faydalanabilirsiniz. 

Baskıda istenilen bilgiler :

▪ Roll up baskı baskı adet bilgisi

▪ Roll up baskı baskı ebat bilgisi

▪ Kullanılacak kağıdın gramajı ve cinsi

▪ Kaç renk baskı olacağı

▪ Selefon olup olmadığı 

▪ Baskı sonrası ekstra işçiliklerden;

▪ Lokal veya Kısmı lak

▪ Varak baskı  ( gümüş, altın ) olup olmadığı bilgileri istenmektedir.

Yazının devamı...
Öne Çıkan Çalışmalar