arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Reklam Dubası

Reklam Dubası

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

Park yapılmaz dubaları, enjeksiyon plastik sistemi ile yoğun dolgu olarak üretilen dikkat çekici, uyarıcı tanıtım materyalleridir. Park yapılmaz dubası, kaldırım üzerinde veya park yerlerinde işletmeler tarafından dış mekanlarda kullanılır ve kolay taşınırlar. Firmalar, işletmeler kendi müşterilerine ait park alanını belirlemek için park yapılmaz dubası kullanırlar.  Park yapılmaz dubaları aynı zamanda müşterilere ulaşmanın bir yoludur ve reklam amacıyla da kullanılmaya müsait ürünlerdir.  Park yapılmaz dubası üzerinde yer alan alana firma logosu eklenerek prestij ve marka bilinirliği artırılabilir. Park yapılmaz dubası kullanan işletmeler marka bilinirliklerini arttırarak satış rakamlarını yükseltmektedirler. Plastik pano üzerine baskılı yapışkanlı folyo uygulaması yapılarak üretilen park yapılmaz dubaları logo kullanılarak üretildiğinde ekonomik yoldan tanıtım materyali olarak  kullanılır. 

Park Yapılmaz Duba Üretiminde Maliyeti Etkileyen Unsurlar 

Park yapılmaz duba adedi

Tasarım baskılı veya baskısız olması maliyeti değiştiren unsurlardır. 

Dubanın park yapılamaz işaretli olan kısmına firmanıza ait logo tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Park yapılmaz duba siparişinizi tasarım baskılı  veya baskısız vermeniz mümkündür. Baskılı sipariş vermek isterseniz tasarımı hazırlayıp yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda reklam ürünü olarak kullanabileceğiniz park yapılmaz dubaları üretiminde Eymen Ajansa güvenebilirsiniz. Eymen Ajans olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle kaliteli baskılar yapmaya özen gösteriyoruz. eymenajans.com da dilediğiniz an online olarak sipariş imkanı ile hızlı bir şekilde istediğiniz park yapılmaz dubalara sahip olabilirsiniz.

Uzman ve deneyimli ekibi ile çalışmak isterseniz  eymenajans.com size bir tık kadar yakın.

Park Yapılmaz Duba Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

▪ Baskılı veya baskısız park yapılmaz duba seçimi yapmanız gerekmektedir. 

▪ Baskılı park yapılmaz duba siparişi vermek istiyorsanız  hazırladığınız tasarımın doğru ölçülerde olmasına özen göstermelisiniz. 

▪ Hazırladığınız tasarımda kesim payı bırakmaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde baskıda hata oluşabilir. 

Yazının devamı...
Öne Çıkan Çalışmalar