arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

One Way Vision

One Way Vision Dijital Baskı

Toplam Fiyat

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

One Way Vision, cam yüzeylere yapılan bir reklam uygulamasıdır. Diğer adı delikli folyodur. Cephe giydirme olarakta bilinen One Way Vision,  yapışkanlı PVC folyo ile yapılmaktadır.  One way vision baskı için kullanılan bu yapışkanlı PVC delikli folyonun kalınlığı 0.15 – 0.2mm. aralığındadır. Delikli folyonun bir yüzü beyaz diğer yüzü siyah renktedir ve reklam için hazırlanan görsel beyaz tarafa basılır ve siyah tarafa baskı uygulanmaz. One way vision baskıda delikler sayesinde kullanıldığı cam alandan içeriye ışık girmeye devam eder ve aynı zamanda gündüzleri dışarıdan içerisi görünmezken içeride bulunan kişi dışarıyı görmeye devam edebilmektedir. Hava karardıktan sonra ise iç mekanda aydınlatma kullanılmasıyla içerisi de görülmeye başlar ve aynı zamanda iç aydınlatma nedeniyle dış mekandaki reklamda görünürlüğünü yitirmektedir.

Gelişen teknoloji ile one way vision(delikli folyo) baskılarından elde edilen görüntü kalitesi reklamı bir adım öne taşımaktadır. Tüm cam yüzeylerde kullanılan one way vision reklam baskısı büyük cam binalara da uygulanabilir olması sayesinde firma reklamının aynı anda birçok kişinin görmesini sağlamakta ve büyük ebatlarda çalışıldığında uzun mesafeden bile fark edilmesini, görünür olmasını sağlamaktadır. One Way Vision baskı açık hava reklamcılığının vazgeçilmez ürünlerindendir.  One way vision baskının kullanıldığı yüzeyler cam yüzeylerdir.Bu cam yüzeylerde kullanılan delikli folyolar yapısı gereği tek taraflı filtre görevi görmektedir. Cam yüzeye sahip aklınıza gelebilecek her alanda rahatlıkla kullanılan delikli folyolar, cam ile kaplı bir yapının dış cephelerine giydirme işlemi yapılarak kullanımı en çok tercih edilen alanıdır. Cephe kaplamaya ek olarak markalara ait logo ve görsel kaplaması olarak mağazaların vitrinlerinde de one way vision sıklıkla kullanılmaktadır. Geniş çaplı iletişim için kullanabileceğiniz dış mekan ürünlerinden olan one way vision ile aynı zamanda küçük ve orta ölçekli işletmelerin de tanıtımlarını kolaylıkla gerçekleştirmelerine olanak sağlıyor. One way vision baskısında bilinmesi gerekenler:

▪ Etkili bir tanıtım ve reklam aracı olan one way vision uygulaması değişken ebatlarda üretime uygundur. Metrekare hesabı yapılarak üretilir ve böylelikle istenilen her alana ve ebata uygun baskı yapmayı mümkün kılar. 

▪ One way vision baskılar kendinden yapışkanlı permanent dış yüzeyinde iz bırakmayı önleyen U.V. bileşenli özel yapısıyla, zor iklim şartlarında ve güneş altında kullanım ömrü uzun bir üründür. Böylelikle uygun maliyette uzun süreli bir reklam aracı olur. 

▪ One way vision baskının en büyük kolaylığı kaplama yapılan binaya dışarıdan bakıldığında reklam yapılmak istenilen görsel rahatlıkla ve oldukça kaliteli bir biçimde sergilenmekte olup içerisinin görünmesi  ise tamamen imkansız durumdadır. 

▪ One way visionun tercih sebeplerinden birisi dışarıdan bakıldığında reklam yapılırken aynı zamanda iç mekan aydınlık olmaya devam etmesidir. 

▪ One way vision baskıda delik çapları farklılık göstermektedir. Daha küçük çaplı delikler görüntünün daha net olmasını sağlar. 

▪ One way vision baskı tekniğinde dış mekan reklamlarında kullanılan kaliteli solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır ve böylelikle  dış yüzeye uygulanacak olan baskının yağmur, kar, yoğun güneş ışıkları gibi öğelere maruz kaldığı takdirde bile kolayca bozulmamaktadır.  

▪ One way vision baskı önceden ölçüsü alınan yüzeye uygun bir şekilde hazırlanmaktadır ve yapıştırılma işlemi oldukça kolaydır.  Önceden alınan yapı ölçülerine göre hazırlanan taslaklar göz önüne alınarak kesme işlemi yapılır.

▪ One way vision baskının yapıldığı alan baskıdan önce iyice temizlenmelidir. Baskı yapıştırılacak yüzeyin, kirden, tozdan, yağdan arınmış olduğundan emin olmak gereklidir. 

▪ One way vision baskıyı yapıştırmadan önce yapışkalı kısmını yarı yarıya sulandırılmış camsil ile ısıtırsanız ürünün cam üzerinde kolaylıkla hareket etmesini ve istenilen şekilde yapışmasını sağlarsınız. Bu işlemden sonra bir ragle yardımıyla ürün ile cam arasında kalan suyu kenarlara doğru iterek aradan çıkarmanız gerekmektedir. Böylelikle güzelce yapışmasını sağlamış olursunuz. 

One Way Vision Baskıda Maliyeti Etkileyen Unsurlar

Baskı yapılacak adet sayısı

Baskı yapılacak folyo ebatı 

Renk Seçeneği (Tek renk\ dört renk baskı)

Etkili ve dikkat çekici ve modern bir reklam uygulaması yaptırmak için çok uygun olan one way vision baskı ile rakip firmalardan bir adım öne çıkmak daha kolay. Kurumsal imajına katkı sağlayacak ve reklam etkisini artıracak baskılar için eymen ajansa güvenebilirsiniz. Eymen Ajans olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle kaliteli baskılar yapmaya özen gösteriyoruz. eymenajans.com da dilediğiniz an online olarak sipariş imkanı ile hızlı bir şekilde istediğiniz one way vision baskılara sahip olabilirsiniz.

Uzman ve deneyimli ekibi ile çalışmak isterseniz  eymenajans.com size bir tık kadar yakın.

One Way Vision Baskı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

▪ Baskının yapıştırılacağı alan doğru hesaplanmalıdır ve alana tam oturacak ebatlarda baskı yapılmalıdır. 

▪ Kaliteli folyo seçimi yapılmalıdır. 

▪ One way vision baskı aşamasında hata olmaması için tasarımda kesim payı mutlaka bırakılmalıdır.

▪ Tasarımda yer verilmek istenen bilgilerin doğru yazılmış olmasına dikkat edilmelidir ve okunaklı bir yazı stili kullanılmalıdır. 

▪ One way vision baskı tasarımında kullanılan yazı boyutlarının okunabilir olmasına özen gösterin. Biraz uzak mesafeden bakıldığında dahi  okunabiliyor olmasına dikkat edin. 

▪ Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta tasarımda yer alan metin ve renklerin uyumudur. Uyumsuz içerikler dikkati dağıtır ve verilmek istenen mesajı direkt olarak veremez.

▪ One way vision baskıda kullanılacak görsellerin çözünürlük kalitesi olabildiğince yüksek olmalıdır. Büyük ebatlarda baskı yapıldığından dolayı çözünürlüğü düşük olan görsellerle kaliteli bir baskı elde edilemez.

▪ One way vision baskı tasarımında internet üzerindeki hazır tasarımlar incelenerek kuruma ve yazıya uygun bir tasarım oluşturulabilir.

▪ One way vision tasarımını oluştururken zorluk yaşarsanız internet üzerindeki hazır şablonlardan yararlanabilir veya eymenajans.com un tasarım destek ekibinden güvenle faydalanabilirsiniz. 

Baskıda istenilen bilgiler :

▪ One way vision baskı adet bilgisi

▪ One way vision baskı ebat bilgisi

▪ Renk seçeneği

Yazının devamı...
Öne Çıkan Çalışmalar