arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Manav Etiketi

Manav Etiketi

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

Manav ürün etiketleri manav reyonundaki sebze ve meyvelerin fiyatlarını belirten plastik veya kuşe kağıt etiketlerdir. Plastik manav etiketleri için kasetlik tabiri de kullanılmaktadır çünkü hareketli değişim sistemi vardır. Ürün görselini ve indirim menşeini kasetliğin yan kısmındaki boşluktan içeri doğru itebilir, gerektiğinde farklı bir ürünle veya yazı ile değişimi sağlanmaktadır. Özellikle rakamlar için boşluklar bulunmaktadır ve fiyat değişikliği kolayca yapılabilmektedir. Rakamlar takvim yaprağı gibi değiştirilerek ürün fiyatı rahatlıkla ayarlanabilir. Rakamlar yırtılmaz ve ıslanmaz malzemeden üretilir. Plastik manav etiketleri silinebilir ve sudan, nemden, güneş ışığından kesinlikle etkilenmeyen bir etiket türüdür. Plastik bazlı baskısız etiket çok dayanıklı malzemeden üretildiği için dayanıklılık gerektiren her türlü uygulamada kullanılmaktadır. İsteğe göre çift yönlü üretilebilir ve önlü arkalı kullanım sağlanabilir ve sebze meyve hazır resim kartları kullanımı içinde bölmeler vardır, kolay kullanım sağlar.

Plastik manav etiketleri,ürünün fiyatını ve ismini net bir şekilde belirtmeye imkan tanıyan bu etiket; meyve ve sebze satışı yapılan tüm işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Plastik manav etiketleri yıpranan resimleri ve rakamlarının değişimi yapıldığında ilk günkü gibi, uzun süre kullanabileceğiniz profesyonel satış destek ürünüdür.

Tercihe bağlı olarak plastik veya kuşe kağıt manav etiketleri kullanılır. Kağıt manav etiketleri sebze veya meyveler üzerine yapıştırılan ve genellikle ürün resmi, firma isim ve logosunun bulunduğu ya da ürünün niteliğinin (organik, sera) belirtildiği etiketlerdir. Kağıt manav etiketleri sebze ve meyve çeşitlerinden baskı yapılarak ilgili ürünün fiyatını müşterilere iletmek için kullanılır. Üzerinde sebze fotoğrafı bulunan etiketler müşteriler tarafından kolayca farkedilip hangfiyat hangi sebzeye veya meyveye ait kolayca anlaşılır. Kağıt manav etiketlerinde kuşe kağıtlar tercih edilmektedir çünkü kuşe kağıtların dayanıklılığı diğer kağıt ürünlere göre daha fazladır. Meyve ve sebze satışı yapan işletmeler için üretilen manav etiketleri ile meyve ve sebzelerin fiyat bilgilerini müşterilerinize kolayca paylaşmanıza yardımcı olur.


 

Manav Etiketi Baskıda Maliyeti Değiştiren Unsurlar

Kullanılan malzeme (plastik veya kağıt)

Etiket adedi

Etiket ölçüleri


 

Manav etiketleri manavlarda veya marketlerin manav reyonlarında sıklıkla kullanılan ürünlerdir ve aynı zamanda firmanın prestijini yansıtan ürünlerdir. Kaliteli ve şık olmaları daha profesyonel görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Kaliteli malzemeden üretilmeleri uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Kaliteden ödün verilmeden baskı yapılan manav etiketleri uzun süreler boyunca kullanıma uygun olur. Kurumsal imajına katkı sağlayacak ve reklam etkisini artıracak baskılar için eymen ajansa güvenebilirsiniz. Eymen Ajans olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle kaliteli baskılar yapmaya özen gösteriyoruz. eymenajans.com da dilediğiniz an online olarak sipariş imkanı ile hızlı bir şekilde istediğiniz manav etiketlere sahip olabilirsiniz.

 

Uzman ve deneyimli ekibi ile çalışmak isterseniz eymenajans.com size bir tık kadar yakın.


 

Manav Etiketi Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

 • İhtiyacınızı karşılayacak şekilde etiket ebatlarını belirlemelisiniz.

 • Etiket tasarımında firma bilgileri ve logosuna yer vermek aynı zamanda reklam etkisine sahip olmanızı sağlayacaktır.

 • Tasarımda kullanacağınız firmaya ait logonun çözünürlük kalitesinin oldukça yüksek olmasına dikkat etmelisiniz.

 • Tasarımda yer alacak meyve ve sebze fotoğraflarını belirlemelisiniz.

 • Kağıt etiketler üzerinde tasarımda kesim payı bırakmaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde baskı aşamasında hatalar oluşabilir.

 • Manav etiketi baskı tasarımında internet üzerindeki hazır tasarımlar incelenerek ihtiyaca uygun bir tasarım oluşturulabilir.

 • Manav etiketi baskılarda hazır şablonlardan yararlanabilir veya eymenajans.com un uzman ve deneyim sahibi tasarım destek ekibinden güvenle faydalanabilirsiniz.

 

Baskıda İstenen Bilgiler:

 • Manav etiketi adet bilgisi

 • Manav etiketi ebat bilgisi

 • Plastik/kağıt seçeneği

 • Kullanılacak kağıdın gramajı ve cinsi

 • Kaç renk baskı olacağı

Yazının devamı...