arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Kargo Etiketi

Kargo Etiketi

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

Kargo etiketler, kargolanan ürünün üzerine yapıştırılan özel etiketlerdir. Kargo etiket olarak adlandırılan bu etiketler istenilen ebatlarda ve tasarımlarda hazırlanabilmektedir. Kargo ürünün özelliklerini ve detaylandırmalarını belirtmek için kullanılan kargo etiketleri firmanızın isteği ve ihtiyacına göre tasarlanabilir. Kargo etiketleri kısa süreli kullanımlar için hazırlanmaktadır, kullan at ürünlerdir. Kargo kırılır etiketi, kargo taşıma talimat etiketi, logo baskılı adres etiketi gibi çeşitlendirilebilir. Kargonun üzerine yapıştırılan bu etiketlerde; konşimento numarası, ağırlık ve varış noktası gibi bilgilerin olduğu tasarımlarda yapılabilir.

 

Yapışkanlı olan bu etiketler yapıştırılacağı yüzeyin yapısına uygun olarak üretilmektedir. Koliler / paketler kraft olduğundan dış yüzeyi normal bir zemine göre daha pütürlü olacağından, kullanılan hammaddenin yapışkanlık cinsi de buna göre özeldir. Eğer kolilerin dış yüzeyinde standardın dışında bir özellik mevcut ise; bunu üretim sırasında bildirmeniz kargo etiketi tasarımınız ve kalitesi açısından önemlidir.

Kargo etiketi, barkodlu olarakta üretilebilir. Kargo etiketlerinde barkod etiket tercih edilirse barkod yazıcılar ile termal veya direkt termal baskı seçeneği ile baskı yapılabilmektedir. Barkod etiket, genel anlamda baskısız etiket olarak kullanılır. İstenirse barkod yazıcı ile yazdırılacak alanın dışında sabit olan amblem vb. baskılar üretim aşamasında yapılabilmektedir.

 

Kargo etiket baskılarında firmanıza ait bilgileri etiket üzerine ekleyebilirsiniz. Böylelikle kurumsal bir imaj kazanabilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Gün içinde çok fazla kullanacağınız kargo etiketlerin kaliteli olması etiketin güzelce yapışması ve kargo ulaşım süresi boyunca yıpranmaması, okunabilirliğini kaybetmemesi açısından önemlidir. Her alanda olduğu gibi kargo etiket baskılarda da kaliteli baskılar yapmak için özenle çalışıyoruz. Kurumsal imaja katkı sağlayacak ve reklam etkisini artıracak baskılar için eymen ajansa güvenebilirsiniz. Eymen Ajans olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle kaliteli baskılar yapmaya özen gösteriyoruz. eymenajans.com da dilediğiniz an online olarak sipariş imkanı ile hızlı bir şekilde istediğiniz kargo etiket baskılara sahip olabilirsiniz.

 

Uzman ve deneyimli ekibi ile çalışmak isterseniz eymenajans.com size bir tık kadar yakın.

 

Kargo Etiketi Baskıda Maliyeti Etkileyen Unsurlar

Etiket Ölçüleri

Kullanılacak kağıt türü

Kullanılacak renk sayısı (tek veya çoklu renk baskı)

 

Kargo Etiketi Baskı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

  • İhtiyacınızı karşılayacak şekilde etiket ebatlarını belirlemelisiniz.

  • Üzerinde yer verilecek bilgileri belirleyip tasarımı ona göre düzenlemelisiniz.

  • Etiket tasarımında firma bilgileri ve logosuna yer vermek aynı zamanda reklam etkisine sahip olmanızı sağlayacaktır.

  • Tasarımda yer alacak bilgilerin doğruluğundan emin olmalısınız.

  • Tasarımda kesim payı bırakmaya özen göstermelisiniz.Aksi takdirde baskı aşamasında hatalar oluşabilir.

  • Tasarımda kullanacağınız firmaya ait logonun çözünürlük kalitesinin oldukça yüksek olmasına dikkat etmelisiniz.

  • Kargo etiketi baskı tasarımında internet üzerindeki hazır tasarımlar incelenerek kuruma uygun bir tasarım oluşturulabilir.

  • Kargo etiketi baskı tasarımını oluştururken zorluk yaşarsanız hazır şablonlardan yararlanabilir veya özel tasarım istiyorum derseniz eymenajans.com un uzman ve deneyim sahibi tasarım destek ekibinden güvenle faydalanabilirsiniz.

Yazının devamı...