arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Kanvas Tablo

Kanvas Tablo

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

Kanvas baskı, dijital baskı makinelerinde bez ve bez benzeri yüzeyler üzerine uygulanan bir çoğaltım tekniğidir. Kanvas Tablo; tuval kumaşı üzerine dijital baskı yapılıp ahşap kasnaklara hazırlanan dekorasyon amaçlı bir üründür. Kanvas baskının kalitesi hem baskı tekniğinin kalitesi hem de baskı yüzeyinin kalitesi ile doğrudan değişiklik gösterir. Tuval bezinin kalitesinin yüksek olması tablonun görüntüsünü doğrudan etkiler. Kanvas tablo, özel olarak üretilmiş %100 pamuklu tuval bezine su bazlı püskürtme sistemi ile uygulanan ve kurutulmuş ahşap şase üzerine gerilerek tablo şekli verilmiş ürünlerdir. Baskının geçirildiği bu ahşap çerçeveye kasnak adı da verilir.

Günümüzde sıklıkla duvar dekorasyon ürünü olarak kullanılan kanvas tablolar ile evlerden ofislere kadar her alanda karşılaşmaktayız. Kanvas tablo üretiminde ebat sınırlandırması bulunmamaktadır bu nedenle istenilen ölçülerde çalışılması ve uygun maliyette üretim yapılması tercih edilirliğini artırmaktadır. Kanvas tablolara her türlü fotoğraf baskısı yapılabiliyor bu nedenle özel anılar veya ünlü ressamların resimleri hatta kendi tasarımlarınız bile duvarınızda yer alabilmesini sağlamakta kanvas baskılar. Her türlü fotoğraf baskısının yapılıyor olması kanvas tabloları hediyelik ürün kategorisine de taşımaktadır. Kişilerin en güzel anılarından derlenen fotoğraflarla hazırlanan kanvas baskılar en çok tercih edilen baskı ürünü.

 

Kanvas Tablo Baskıda Maliyeti Etkileyen Unsurlar

Kanvas tablo baskı adedi

Kanvas tablo ebatları

Üretimde kullanılacak bezin türü

Özel kesim seçeneği maliyeti etkileyen unsurlardır.

 

 

Duvarlarınızı süslemenin en güzel yolu kanvas tablolar her mekanın dekorasyon gözdesidir. Aynı zamanda değerli anıları kanvas tabloya dönüştürerek hem duvarlarınızı renklendirebilir hem de isterseniz hediye edebilirsiniz. Kanvas tablo baskılarında kaliteli baskı için en önemli unsur kullanılan bezin kalitesi ve baskının kalitesidir. Yüksek kalitede kanvas tablo için eymen ajansa güvenebilirsiniz. Eymen Ajans olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle kaliteli baskılar yapmaya özen gösteriyoruz. eymenajans.com da dilediğiniz an online olarak sipariş imkanı ile hızlı bir şekilde istediğiniz kanvas tablo baskılara sahip olabilirsiniz.

 

Uzman ve deneyimli ekibi ile çalışmak isterseniz eymenajans.com size bir tık kadar yakın.


 

Kanvas Tablo Baskı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

  • Kanvas tablonun kullanılacağı alan göz önünde bulundurularak baskı boyutlarına karar verilmelidir.

  • Kanvas tabloda kullanılacak tuval bezinin kaliteli olmasına özen gösterin.

  • Kanvas tablo baskılarda kullanacağız görsellerin yüksek çözünürlüklü olmasına özen göstermelisiniz. Düşük çözünürlükteki görseller baskıda kötü çıkacaktır ve baskı kalitesinin düşük olmasına neden olacaktır.

 

Baskıda istenilen bilgiler :

  • Kanvas tablo baskı adet bilgisi

  • Kanvas tablo baskı ebat bilgisi

  • Baskıda kullanılacak görsel

Yazının devamı...