arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

İnsert Tasarım ve Baskı Merkezi

Türkiyenin her noktasına aynı gün tasarım ve baskı süreçleri tek bir çatı altında.

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

El ilanı ya da broşür sınıflarına giren insert (insört), geniş hedef kitlesine etkili ve çabuk bir şekilde ulaşan tanıtım aracı olarak kullanabileceğiniz bir matbaa hizmetidir. İnsertler çoğunlukla perakende veya büyük mağazaların, marketlerin, müşterilerine anlık ya da haftalık indirimde olan ürünlerini, promosyonlarını ve kampanyalarını anlattıkları tek sayfalık veya çok sayfalı ürünlerdir. İnsertler, firmalar için etkili bir reklam, tanıtım aracıdır. Özellikle ürün tanıtımı ve indirimlerden haberdar etmek isteyen işletme sahiplerinin en sık kullandığı bir reklam aracıdır.İnsertler farklı periyotlarla potansiyel müşteri kitlesi ile buluşan ürünlerdir. İnsertlerin haftalık ya da on beş günlük gibi farklı periyotlarla tekrarlanabilir olması hedef kitlenin sürekli olarak dikkatini çekmeyi, markanın akılda kalıcılığını artırmayı sağlar. İnsert baskılar, insanlara ulaşma açısından en hızlı olan reklam yöntemidir ve bununla birlikte market ve mağazaların satışları artırmakta ve marka üzerinde olumlu etkiler bırakmaktadır. İnsert içeriklerini ve tasarımlarını hazırlarken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır:

▪ Alışveriş yapıldıktan sonra, alışveriş çantanıza atılan veya evinize posta ve gazete yolu ile gelen insertler, okunaklı, canlı renkli ve kaliteli kağıttan üretilmesine dikkat edilmelidir. Bu şekilde hazırlanan insertler daha fazla dikkat çeker.

▪ İnsert tasarımı yaptırırken, öncelikle potansiyel müşterilere insert uzatıldığında ilk gördükleri yerin kapak sayfası olduğunu göz önünde bulundurarak kapakta etkileyici ve dikkat çekici bir görsel ile birlikte ilgi uyandırıcı bir slogana yer verilmelidir.

▪ İnsert içerisinde özellikle yer verilecek ürünleri kar marjı yüksek olacak olan ürünlerden seçmelisiniz.

▪ İşletmenize özel olarak hazırlayacağınız insertlerde kullanılacak görsellerin özgün ve profesyonel çekimli görseller olması profesyonel bir imaj çizmenizi sağlayacaktır.

▪ İnsert içerisinde kullanılacak görsellerin kaliteli ve yüksek çözünürlükte olmasına özen gösterilmelidir. Kötü ve kalitesiz görseller ürünlerin ve firmanın imajına zarar verir.

▪ Tasarımda mutlaka kurumunuzun telefon numarası, adresi, mail adresi var ise web sitesi gibi iletişim bilgilerine yer verilmelidir ve adres bilgisinin daha ulaşılabilir olması açısından adres kroki harita üzerinde gösterilebilir. Günümüz teknolojisinde karekod kullanımı oldukça yaygındır. Karekod haritada eklenebilir.

İnsert Baskıda Maliyeti Etkileyen Unsurlar

▪ İnsert baskı adedi

▪ İnsert sayfa sayısı

▪ İnsert baskı ölçüleri

▪ Kullanılacak kağıdın türü

▪ Kullanılacak kağıt gramajı

İnsert baskı diğer reklam ürünlerine göre daha ekonomik bir reklam aracıdır ve  bu nedenle ucuz yoldan daha çok kişiye reklam hizmetinin ulaşması insert basımının tercih edilirliğini artırmaktadır. Aynı zamanda hızlı dönütler almayı sağlayan insertler firmalar için avantajlı ürünlerdir. Hızlı baskı ve kargolama ile zamandan tasarruf etmenizi sağlayan eymenajans.com bu avantajı en hızlı şekilde kullanmanızı sağlayacak. İstenilen ölçülerde ve farklı sayfa sayısı seçenekleriyle insert basımında önemli olan nokta, baskı kalitesi ve renklerin canlılığıdır. eymenajans.com güvencesinde profesyonel tasarım desteğiyle  kaliteli insert baskılara sahipolabilirsiniz.

Uzman ve deneyimli ekibi ile çalışmak isterseniz  eymenajans.com size bir tık kadar yakın.

İnsert Baskı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

▪ Ürün skalanızı göz önünde bulundurarak insert ölçü ve sayfa sayısını belirleyebilirsiniz. 

▪ İçerik tasarımını seçtiğiniz insert ebatlarına uygun ölçülerde yapmaya dikkat etmelisiniz.

▪ Kullanılan yazı puntosu okumayı zorlaştırmamalıdır, rahat okunur yazı puntosu seçmelisiniz.

▪ İnsert içeriğinde  iletişim bilgilerinize mutlaka yer verin. Potansiyel müşterilerinizin size ulaşabilmesi için mutlaka güncel iletişim bilgileri olmalıdır ve ek olarak sosyal medya hesapları ve harita bilgisi de eklenebilir. 

▪ İnsertte kullanılacak görsellerin çözünürlük kalitesinin olabildiğince yüksek olmasına özen gösterin. 

▪ İnternet üzerinde bulunan insert baskı tasarımlarını inceleyerek tasarım hakkında fikirler edinebilirsiniz.

İnsert baskı tasarımını oluştururken zorluk yaşarsanız hazır şablonlardan yararlanabilir veya özel tasarım istiyorum derseniz eymenajans.com un uzman ve deneyim sahibi tasarım destek ekibinden güvenle faydalanabilirsiniz.

Baskıda İstenilen Bilgiler

▪ İnsert baskı ebatları

▪ İnsert baskı adedi

▪ İnsert sayfa sayısı

▪ Kullanılacak kağıt türü ve gramajı

Yazının devamı...
Öne Çıkan Çalışmalar