arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

İlaç Etiketi

İlaç Etiketi

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

İlaç etiketi, hastaların eczanelerden temin ettikleri ilaçların üzerine yapıştırılır ve ilacın hangi zamanlarda, aç veya tok tüketileceği bilgilerini içeren kendinden yapışkanlı kağıt ürünlerdir. İlaç üzerine yapıştırılan bu etiketler, ilacı kullanacak kişiler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Her yaş grubundan insan için ve okunabilecek kadar büyük yapısı, kalın şekilde yazılan harfleriyle kullanıma uygun bir etiket baskısı yapılabilmektedir. Bu etiketler, müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmak isteyen eczanelerin tercihleri arasındadır.

 

İlaç etiketi kullanımı hastaların işini kolaylaştırdığı gibi eczaneler içinde potansiyel müşteri kitlesini etkilemeyi sağlamaktadır. Eczacı olarak ilaç etiketi gibi ek hizmetler kullanmak müşterileriniz ile bir ilişki kurmanızı sağlar. İlaç etiketi kullanıyor olmanız müşterilerinizin ilaç kullanım takibini kolaylaştırdığı için tercih edilme sebebiniz olabilir. Çeşitli özelliklerde tamamıyla ürüne özel tasarım ve boyutlarda ilaç etiketleri üretimi mümkündür. İhtiyacınıza göre etiket siparişinizi oluşturabilirsiniz. Her alanda olduğu gibi ilaç etiketi baskılarında da uzun yıllara dayanan tecrübemizle kaliteli baskılar yapmaya özen gösteriyoruz. eymenajans.com da bulunduğunuz yerden online olarak sipariş vererek kaliteli ilaç etiketi baskılara sahip olabilirsiniz.

 

İlaç Etiketi Baskıda Maliyeti Etkileyen Unsurlar

İlaç etiketi baskı ölçüleri

İlaç etiketi baskı adedi

Kullanılacak kağıt ve gramajı

Kullanılacak renk sayısı

Yazının devamı...