arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Hasta Diyet Formu

Hasta Diyet Formu

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

Hasta diyet formu ürünler hazır baskı ürünleridir. Hasta diyet formu özel hastane, poliklinik ve muayenehanelerde hastaların ihtiyacına uygun diyet listeleri oluşturmaya yarayan baskı ürünleridir. Hasta diyet formları hastanın durumuna uygun olarak doldurulur ve hastaya teslim edilir. Hasta diyet formları üzerinde kuruma ait firma bilgi ve logo baskıları da eklenebilir ve böylelikle kurumsal bir kimlik kazanır. Özellikle kurumsal kimlik oluşturarak bir marka değeri yaratmayı amaçlayan sağlık kurumlarının tercihi logo baskılı hasta diyet formlarıdır. Sağlık sektörü baskı ürünlerinin sürekli olarak kullanıldığı başlıca sektörlerdendir. Sürekli kullanılan ürünler oldukları için hasta diyet formu adet hesaplaması doğru yapılmalıdır.

 

Hasta Diyet Formu Siparişinde Maliyeti Etkileyen Unsurlar

Hasta diyet formu baskı adedi

Kullanılacak kağıt ve gramajı

Kullanılacak renk sayısı

 

Hasta diyet formları kartvizit, broşür gibi kurumsal ürünler kategorisinde değerlendirilmelidir. Hedef kitle ile doğrudan temasta olan formlar reklam etkisi yüksek olan ürünlerdir. Kaliteli baskılar ile kurumsal imaj artırılabilir. Logo vs baskılarla kullanıldığında kuruma profesyonellik katacak olan hasta diyet formları özenle tasarlanmalıdırlar. İsteğe göre 1. hamur kağıda veya kuşe kağıtlara basılan hasta diyet formları a4 formatında olup kaliteli baskı aşamalarından geçmektedir. Kurumsal imaja katkı sağlayacak ve reklam etkisini artıracak baskılar için eymen ajansa güvenebilirsiniz. Eymen Ajans olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle kaliteli baskılar yapmaya özen gösteriyoruz. eymenajans.com da dilediğiniz an online olarak sipariş imkanı ile hızlı bir şekilde istediğiniz kargo etiket baskılara sahip olabilirsiniz.

 

Uzman ve deneyimli ekibi ile çalışmak isterseniz eymenajans.com size bir tık kadar yakın.

 

Hasta Diyet Formu Baskı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Hasta diyet formu tasarımında firma bilgileri ve logosuna yer vermek aynı zamanda reklam etkisine sahip olmanızı sağlayacaktır.

  • Hasta diyet formu tasarımında yer alacak kurum bilgileri ve logosu doğru şekilde yerleştirilmelidir.

  • Kullanılcak olan logonun çözünürlüğünün oldukça yüksek olmasına özen gösterin.

  • Tasarımda kesim payını göz önünde bulundurun ki baskıda hatalar oluşmasın.

  • Tasarımda yer verilecek bilgilerin doğruluğundan emin olmalısınız ve okunaklı bir yazı ile yazılmalıdırlar.

  • Hazır şablonlardan yararlanılabileceği gibi özel tasarımda yapabilirsiniz.

  • Hasta diyet formu baskılarda hazır şablonlardan yararlanabilir veya eymenajans.com un uzman ve deneyim sahibi tasarım destek ekibinden güvenle faydalanabilirsiniz.

 

Baskıda İstenen Bilgiler:

  • Hasta diyet formu baskı adet bilgisi

  • Kullanılacak kağıdın gramajı ve cinsi

  • Kaç renk baskı olacağı

Yazının devamı...