arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Fotoğraf Baskısı

Fotoğraf Baskısı

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

Fotoğraf baskısı, fotoğraf kağıdına baskı fotoğraf kağıdı üzerine gerçek bir fotoğraf kalitesinde dijital olarak yapılan baskı uygulamamızdır. Anılarının kaybolmasını istemeyenler özenle çekip seçtikleri fotoğraf baskı ile uzun seneler boyunca somut olarak saklama imkanı bulurlar. Anılarınızı fotoğraf baskısı ile bir ömür boyu canlı tutabilirsiniz. Fotoğraf baskı kişisel ya da sergi amaçlı kullanıma uygun baskıdır. Fotoğraf baskı ister saklamak için olsun ister sergilemek için olsun ihtiyaçlarınız için ideal, ekonomik bir çözümdür.

Fotoğraf baskı anıların uzun yıllar saklama ve hatta nesillere aktarma imkanı sunmaktadır. Dijital ortamda her an zarar görebilme ihtimali olan fotoğraflarınızın baskı yaptırarak her an sizinle olmasını sağlayabilirsiniz. Fotoğraf baskıda fotoğrafın kalitesi ne kadar iyi olursa baskı kalitesi de o kadar iyi olacaktır. Çözünürlüğü düşük görseller baskıda yeterince iyi ve net çıkmamaktadır. Kullanacağınız görsellerin çözünürlük kalitesini mümkün olduğunca yüksek tutmanızda fayda var.

Dijital fotoğraf baskı işleminde kullanılan iki çeşit malzeme vardır. Bunlar; mat ve parlak yüzeyli kuşe malzemeler olmaktadır. Fotoğraf baskılarını isteğiniz doğrultusunda mat veya parlak kuşe kağıtlara basıyoruz. Mat ve parlak kuşe kağıda baskı arasında bazı farklar bulunmaktadır ve bunlar:

Parlak kuşe baskıda fotoğraflar doğal ve hoş parlaklığa sahip olurlar. Parlak kağıt fotoğraftaki renkleri, kontrastı ve derinliği belirginleştirir ve daha canlı bir görüntü sunar.

Mat kuşe kağıda baskıların yüzeyi net ve pürüzsüzdür. Mat kuşe kağıda baskıda fotoğraf kartlarının üzerindeki yumuşak dokulu koruyucu tabaka, fotoğrafları çizilmeye, suya ve ışığa dayanıklı hale getirir. Işığı yansıtması parlak fotoğraf baskıya göre çok daha az olduğu için çerçevelenecek fotoğraflar için daha uygundur ve aydınlık alanlarda sergilemek için harika bir seçenektir. Mat baskının en önemli özelliği fotoğraflar mat baskıyla daha retro bir görünümde olmaktadır.

 

Fotoğraf Baskıda Maliyeti Etkileyen Unsurlar

Baskı yapılacak fotoğraf adedi

Baskı yapılacak ebat

 

Fotoğraflar, anları saklayan ve kişilerin geçmişe açılan pencereleridir.

Anılarınızdan oluşan fotoğraflarınızı dijital ortamlarda saklayıp riske girmeyin, fotoğraflarınızı dijitalde kaybetmek yerine baskılı fotoğraflar ile istediğiniz her anı sizinle olsun. Eymen Ajans olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle kaliteli baskılar yapmaya özen gösteriyoruz. eymenajans.com da bulunduğunuz yerden online olarak sipariş vererek kaliteli fotoğraf baskılara sahip olabilirsiniz.

 

Uzman ve deneyimli ekibi ile çalışmak isterseniz eymenajans.com size bir tık kadar yakın.

 

Fotoğraf Baskı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

  • Fotoğraflarınızı hangi ölçülerde bastırmak istediğinizi belirlemelisiniz.

  • Fotoğraflarınızın çözünürlük kalitesinin iyi olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde istediğiniz kalitede fotoğraf baskılara sahip olmayabilirsiniz.

  • İnternet üzerinde uygulamalar aracılığıyla fotoğraflarınızın kalitesini artırmayı deneyebilirsiniz.

  • Parlak veya mat kuşe seçeneklerinden hangisini kullanmak istediğinize karar vermelisiniz.

Yazının devamı...