arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Fatura Kartı

Fatura Kartı

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

Fatura kartları, ön yüzünde firma veya şirketinizin bilgileri yer alan, arka tarafında ise fatura bilgilerinin yer aldığı kartlardır. Ön yüzünde firma bilgilerin, arka yüzünde fatura bilgilerin bulunduğu bu kartlar ile fatura işlemleri daha hızlı ve olası hataların en az olacağı bir şekilde gerçekleşmektedir. Fatura kartları özel olarak pvc malzemeden üretilen, uzun ömürlü ve dayanıklı bir kart sistemidir. Bu kartlar ile herhangi bir yerde sipariş verdiğiniz ürünler için fatura bilgileriniz sorulduğunda uzatıp işinizi pratik bir şekilde çözebilirsiniz. Kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan fatura kartları firmalara özel olarak üretilmektedir. Fatura kartları fatura işlemlerinin daha hızlı gerçekleşmesini sağlamaktadır. Firmanızın cari bilgilerini içeren fatura kartları aracılığıyla tedarikçilerinizin ve çeşitli departmanlarınızın işlemlerini gerçekleştirmelerinde kolaylık ve zaman tasarrufu sağlar. Fatura kartları işletmenize özel ve işletmenizin logosu ile baskı işlemi yapılmış olacağından prestijinizi artırmaya yardımcı olur. Şirketinizin daha global ve vizyon sahibi olmasını sağlayan ve prestij kazandıran fatura kartları aynı zamanda dayanıklı malzemeden üretildikleri için uzun süreli kullanılabilir ürünlerdir. Kredi kartı büyüklüğünde olan bu kartlar oldukça dayanıklıdır. Cüzdan içerisinde kullanıma uygun ebatlarda üretilmektedir ve böylelikle cüzdan cebinde rahatlıkla taşınabilir.

 

Fatura kartlarını işletmenize özel logo ve tasarımla en kısa sürede sizlere sunuyoruz. Kurumsal ürün niteliği taşıyan fatura kartlarının üretiminde her ürünümüzde olduğu gibi özenle çalışıyoruz. Eymen Ajans olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle kaliteli baskılar yapmaya özen gösteriyoruz. eymenajans.com da dilediğiniz an online olarak sipariş imkanı ile hızlı bir şekilde istediğiniz Fatura kartı baskılara sahip olabilirsiniz.

 

Uzman ve deneyimli ekibi ile çalışmak isterseniz eymenajans.com size bir tık kadar yakın.

 

Fatura Kartı Baskı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

  • Kart üzerinde yer vereceğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olmalısınız.

  • Tasarımda kullanılacak logonun çözünürlüğünün yüksek olmasına dikkat etmelisiniz.

  • Tasarımda kesim payı bırakmaya özen göstermelisiniz aksi takdirde tasarımınız baskıda zarar görebilir.

  • Fatura kartı baskı tasarımında internet üzerindeki hazır tasarımlar incelenerek kuruma uygun bir tasarım oluşturulabilir.

  • Fatura kartı baskı tasarımını oluştururken zorluk yaşarsanız hazır şablonlardan yararlanabilir veya özel tasarım istiyorum derseniz eymenajans.com un uzman ve deneyim sahibi tasarım destek ekibinden güvenle faydalanabilirsiniz.

Yazının devamı...