arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Cam Yazıları

Cam Yazıları

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

Cam yazıları, reklam sektöründe en çok talep gören reklam modellerindendir. Cam yazıları firma tanıtımlarında, promosyon tanıtımlarında, firmaların vitrinlerinde tanıtım yapma ve kampanyalar hakkında bilgi vermek amacı ile kullanılır. Cam yazıları renkli folyolardan kesilerek harf harf yapıştırılarak yada bas kes yöntemi ile yapılabilmektedir. Folyo kesim yazı ve Dijital baskı yazı ve resim olarak uygulanır. Cam yazılarında cutout ya da dekupe yöntemi ile özel baskılar da hazırlanabilmektedir. Cam Yazıları bir firmaya baktığımızda ilk görebileceğimiz reklam ürünüdür ve bu nedenle firmaların tanıtımı, bilgilendirmeleri için oldukça önemlidir. Cam yazıları ile gün boyu görünürlüğü bulunan bir reklam aracı elde edersiniz. Sadece markanızın logosunu bile cam yüzeylerde kullanmak insanlara karşı marka bilinirliğini artırmaya yetecektir. Hem uygun maliyette hemde gün içinde birçok kişiye ulaşma imkanı sunan bir reklam aracıdır.

Bas - kes tekniği kullanılarak üretilen; Cam yazıları, vitrin cam yüzeyine ya da müşteri talebi doğrultusunda herhangi bir cam yüzeye de uygulanabilmektedir. Üretimde yüksek kaliteli folyo kullanılmakta ve müşteri talepleri doğrultusunda yazı veya logo zeminli yada zeminsiz bir şekilde üretilebilmektedir. Arkası yapışkanlı folyo üzerine dijital baskısı yapılan görsellerin yine aynı makine veya optik okuyuculu folyo kesim makinelerinde, öngörülen formda dekupe edilmesi işlemine baskes uygulaması denir. Baskes yöntemi cam yazıları üretiminde sıklıkla başvurulan yöntemdir. Baskes, yüzeyi dijital baskılı folyolara uygulanabildiği gibi; renkli folyo, gümüş yaldızlı folyo, metalize folyo gibi farklı özelliklerdeki folyo malzemelere de uygulanabilir. Cam alanlarınıza yazmak istediğiniz yazılarınız için istediğiniz renklerde çalışma yapma imkanı sunar.

Folyo kesim, yazı kesim olarakta bilinmektedir. Folyo malzemenin istenilen yazılar için uygun şekilde kesilmesidir. Yapışkanlı Folyonun cam yazılarında kullanılmasının en büyük nedenleri kolay montaj ve dayanıklılık süresidir. Su ve güneşe (yağmur, nem vb.) dış etkenlere maruz kaldığında yerinden çıkma, soyulma gibi olumsuz sonuçlar doğurmaz ve bu koşullara uzun süre dayanabilir. Folyo ile üretilen cam yazı baskıların istendiğinde çıkarılabilir olması tercih edilebilirliğini arttırıyor. Tanıtım, dekorasyon ve reklam sektöründe çokça kullanılan cam yazı baskılar, farklı alanlarda da kullanılmaya uygundurlar.

Baskısını yaptırdığınız cam yazıların tercih edilmesinin nedenlerinden biri de herkes tarafından kolayca uygulanabilir olmasıdır. Hiçbir ekstra yapıştırıcı malzeme ve kimyasala gerek duymadan kolayca uygulayabilirsiniz. Kullanım açısından kolay olan cam yazıları dilediğiniz zaman yapıştırabilir dilediğiniz zamanda çıkarabilirsiniz. Cam yazıları neme, suya ve güneşe karşı oldukça dayanıklı ürünlerdir. Uygulama yapılacak yüzeyin temiz olması, tozdan arındırılmış, yağ, mum ve silikon içermemesi iyi yapışması için yeterlidir. Cam yazılarını yapıştırırken en sık karşılaşılan sorun baloncuk kalmasıdır. Cam yazı baskısı uygulanırken sticker bandı üzerinde baskı uygular iken belirli bir sıra takip ederek ve yeteri kadar baskı uygulayarak hava kabarcığı kalmasının önüne geçilebilir.


 

Her reklam ürününde olduğu gibi cam yazıları baskısında da kaliteli baskı tercih edilmesi hem kullanım ömrü hemde kurumsal imaj açısından önemlidir. Cam yazıları sürekli değiştirilen baskılar değildir ve uzun süreli kullanım için dayanıklı ürünlerden baskı tercihi yapılmalıdır. Kaliteden ödün verilmeden baskı yapılan cam yazıları uzun süreler boyunca kullanıma uygun olur. Bu kurum için uygun maliyette uzun süreli reklam sahip olmak demektir. Kurumsal imajına katkı sağlayacak ve reklam etkisini artıracak baskılar için eymen ajansa güvenebilirsiniz. Eymen Ajans olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle kaliteli baskılar yapmaya özen gösteriyoruz. eymenajans.com da dilediğiniz an online olarak sipariş imkanı ile hızlı bir şekilde istediğiniz cam yazıları baskılara sahip olabilirsiniz.

 

Uzman ve deneyimli ekibi ile çalışmak isterseniz eymenajans.com size bir tık kadar yakın.


 

Cam Yazıları Baskı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?
  • Kullanılacak alana uygun ebatlarda harf veya görsel boyutu seçimi yapılmalıdır.

  • Folyo seçeneklerinden(opak-parlak gibi) kullanacağınız alana en uygun olanını seçmeye dikkat edin.

  • Kullanacağınız renklerin dikkat çekici renkler olmasına özen gösterin. Cam vitrinlerde genelde en belirgin renkler açık renklerdir.

  • Cam yazıları baskı tasarımında internet üzerindeki hazır tasarımlar incelenerek kuruma ve yazıya uygun bir tasarım oluşturulabilir.

  • Cam yazıları tasarımını oluştururken zorluk yaşarsanız internet üzerindeki hazır şablonlardan yararlanabilir veya eymenajans.com un tasarım destek ekibinden güvenle faydalanabilirsiniz.

 

Baskıda istenilen bilgiler :

  • Cam yazıları baskı adet bilgisi

  • Cam yazıları baskı ebat bilgisi

  • Renk seçeneği

  • Mat-Parlak-opak-kumlu yüzey seçeneği

Yazının devamı...