arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Branda Baskı

Branda Baskı

M2

Toplam Fiyat

250

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

Branda baskılar açık hava reklamcılığı ürünlerindendir. Açık hava reklamcılığı, büyük kitlelere ulaşmak isteyen firmaların tercih ettiği bir reklam alanıdır. Açık hava reklamcılığı düşük maliyetler büyük potansiyel müşteri kitlelerine ulaşma imkanı sunmaktadır. Bu nedenle oldukça tercih edilirler. Branda baskılar da açık hava reklamcılığının temel ürünlerindendir. Branda, su ve ışık geçirmez bir kumaştan üretilir. Brandalar, kullanıldığı alanı örtmeye ve dış etkilerden korumaya yarayan önemli bir malzemedir ve koruyucu olarak sıklıkla bahçe, havuz ve kafeterya gibi mekanlarda  kullanılması tercih edilir. Kapalı alanların güvenliğini sağlayan brandalar sert hava koşullarına karşı koruma sağladığı gibi, güneş ışığına karşı da koruma sağlamaktadır. Üretilen branda kumaşlar farklı iklim koşullarına göre koruyucu bir yapıya sahip olması ile uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlar. Branda baskı ise bu kumaş malzemenin üzerine dijital baskı gibi yöntemler kullanılarak baskı yapılmasıdır. Branda baskılar uzun süre bozulmadan saklanabilir olma özelliği taşımaktadır. Dayanıklı ve aynı zamanda hafif reklam ürünleridir. 

Dijital baskı sektöründe branda vazgeçilmez bir üründür ve marka  ve ürün tanıtımlarını gerçekleştirmenin en kolay yolu olan branda baskı reklam sektöründe sıkça kullanılmaktadır. Branda baskı diğer reklam ürünlerine göre daha avantajlıdır. Çünkü diğer tanıtım araçlarına göre daha büyük ebatlarda baskı yapılabilmektedir,  daha dayanıklı ve hava koşullarından etkilenmeyen bir yapıya sahiptir , uzun ömürlü ve  uygun fiyatlıdır. Branda baskı kullanılarak tanıtımı yapılmak istenen kampanya veya ürün dış cephelere asılabilir ve böylelikle reklamın daha çok kişiye ulaşması mümkün hale gelir. Dayanıklı olan branda baskı ile reklam uzun ömürlü olur ve uzun vadede müşteri çekmeye devam eder.

Branda baskılar kolay temizlenebilir ultraviyole korumalı kaliteli dokusu, alevlenmeye karşı dayanıklı, küflenmez anti-statik özelliği, suya ve ağır hava koşullarına karşı dirençli olması özellikleriyle outdoor uygulamalarının vazgeçilmez reklam ürünüdür. Branda üzerine yapılan  baskı,  brandanın üzerine derinlemesine işlemektedir  ve böylelikle  yağmur, kar, güneş, rüzgâr kısacası hava koşullarından etkilenip zarar görmez. Yapıları esnek ve sağlam olan branda baskılar kullanıma uygun olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.  

Dayanıklı, hafif ve üzerine dijital baskı yapılır oluşu, vinili bir çok alanda kullanıma sunar. Dayanıklılığı oldukça yüksek olan branda malzemeye baskılar daha çok dış mekanlarda kullanılmaktadır. Cephe kaplama, seçim afişleri, özel günlerde pankartlar, renkli yön göstergeleri, bayrak, çadır, tente, kamyon giydirme, fuar stand baskıları, özel afiş baskıları gibi ürünlerde kullanılmaktadır.  Aynı zamanda görselliği ve fiyatları bakımından oldukça uygun olan branda baskılar açık hava reklamcılığında oldukça popüler bir üründür. Piyasada, kalite açısından uzakdoğu ve avrupa olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Kaliteli baskı talep ediliyorsa avrupa vinil tercih edilmelidir. Kullanımına bağlı olarak ışıklı branda baskı ve ışıksız branda baskı şeklinde iki ayrı baskı malzemesi kullanılabilmektedir.

Branda baskıda dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır:

▪ Dış mekanda çok uzun süreli olmayan kullanımlar için Uzakdoğu, uzun süreli kullanım ihtiyacıiçin Avrupa Branda seçimi yapılması uygun olur. 

▪ Branda baskılarda mat yüzeyli avrupa branda seçimi yapılırsa fotoğraf çekimlerinde parlama olmayacaktır ve böylelikle net görüntü elde edilir. 

▪ Tabela üretiminde germe payı olmalıdır. 

▪ Branda baskılarda dayanıklılığı artırmak için kenar dikim veya metal delik seçenekleri bulunur. Bunları kullanarak büyük boyutlardaki branda baskılarınızın hem dayanıklılığını artırır hemde istediğiniz her yere ip kullanarak güvenle asmanızı sağlar. 

Branda Baskıda Maliyeti Etkileyen Unsurlar 

Branda baskı malzeme çeşidi (Avrupa-Çin)

Basılacak branda baskı adedi

Branda baskının ebatları (Branda vinil baskıları metrekare olarak basılmaktadır.)

Renk Seçeneği (Tek renk\ dört renk)

Her alanda olduğu gibi branda baskılarda da kaliteli baskılar yapmaya özen gösteriyoruz. Kurumsal imajına katkı sağlayacak ve reklam etkisini artıracak baskılar için eymen ajansa güvenebilirsiniz. Eymen Ajans olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle kaliteli baskılar yapmaya özen gösteriyoruz. eymenajans.com da dilediğiniz an online olarak sipariş imkanı ile hızlı bir şekilde istediğiniz branda baskılara sahip olabilirsiniz.

Uzman ve deneyimli ekibi ile çalışmak isterseniz  eymenajans.com size bir tık kadar yakın.

Branda Baskı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

▪ Branda baskı tasarımınızı seçtiğiniz ölçülere uygun olarak tasarlayın. Kullanılacak alanın ölçüsünü baz alarak branda tasarımını o ölçüye uygun olarak hazırlamalısınız.

▪ Tasarımda kullanacağız görselin yüksek kalite ve çözünürlükte olmasına dikkat etmelisiniz. Çözünürlüğü düşük görseller baskının kalitesini olumsuz etkileyecektir. 

▪ Branda baskı tasarımında kesim payı bırakmaya dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde tasarımınız baskıda zarar görebilir.

▪ Dikkat çekici renkler kullanmak branda baskınının görünürlüğünü artıracaktır. 

▪ Branda baskı tasarımında kullanılan yazı stili ve yazı boyutlarının okunabilir olmasına özen gösterin. Biraz uzaktanda okunabiliyor olmasına dikkat edin. 

▪ Branda baskı tasarımında internet üzerindeki hazır tasarımlar incelenerek kuruma uygun bir tasarım oluşturulabilir.

▪ Branda baskı tasarımını oluştururken zorluk yaşarsanız hazır şablonlardan yararlanabilir veya özel tasarım istiyorum derseniz eymenajans.com un uzman ve deneyim sahibi tasarım destek ekibinden güvenle faydalanabilirsiniz. 

Baskıda istenilen bilgiler :

▪ Branda baskı adet bilgisi

▪ Branda baskı ebat bilgisi

▪ Kaç renk baskı olacağı

▪ Mat/Parlak yüzey seçeneği

Yazının devamı...
Öne Çıkan Çalışmalar