arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Avm İnsert

Avm İnsert

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

El ilanı ya da broşür sınıflarına giren insert (insört), geniş hedef kitlesine etkili ve aynı zamanda hızlı bir şekilde ulaşan tanıtım aracı olarak kullanabileceğiniz bir matbaa hizmetidir. İnsertler çoğunlukla perakende veya büyük mağazaların, marketlerin, müşterilerine anlık ya da haftalık indirimde olan ürünlerini, promosyonlarını ve kampanyalarını anlattıkları tek sayfalık veya çok sayfalı ürünlerdir. İnsertler, firmalar için etkili bir reklam, tanıtım aracıdır. Özellikle ürün tanıtımı ve indirimlerden haberdar etmek isteyen işletme sahipleri avm insertleri sıklıklarla kullanmaktadırlar.

 

İnsertlerin haftalık ya da on beş günlük gibi farklı periyotlarla tekrarlanabilir olması hedef kitlenin sürekli olarak dikkatini çekmeyi, markanın akılda kalıcılığını artırmayı sağlar .Avm insertleri, farklı periyotlarla potansiyel müşteri kitlesi ile buluşan ürünlerdir. İnsertler aracılığıyla kampanya ve ürünler potansiyel müşteri kitlesine ulaştırılır ve aynı zamanda yeni ürünlerinizi duyurmak için en iyi reklam yöntemidir. Bununla birlikte AVMlerin satışlarını artırmakta ve marka üzerinde olumlu etkiler bırakmaktadır. İnsert içeriklerini ve tasarımlarını hazırlarken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır:

 • Alışveriş yapıldıktan sonra, alışveriş çantanıza atılan veya evinize posta ve gazete yolu ile gelen insertlerin okunaklı, canlı renkler ve kaliteli kağıttan üretilmesine dikkat edilmelidir. Bu şekilde hazırlanan insertler daha fazla dikkat çeker.

 • İnsert tasarımı yaptırırken, öncelikle potansiyel müşterilere insert uzatıldığında ilk gördükleri yerin kapak sayfası olduğunu göz önünde bulundurarak kapakta etkileyici ve dikkat çekici bir görsel ile birlikte ilgi uyandırıcı bir slogana yer verilmelidir.

 • İnsert içerisinde özellikle yer verilecek AVM ürünlerini kar marjı yüksek olacak olan ürünlerden seçmelisiniz.

 • Mağazanıza ve markanıza özel olarak hazırlayacağınız insertlerde kullanılacak ürün görsellerinin özgün ve profesyonel çekimli görseller olması kaliteli bir imaj çizmenizi sağlayacaktır.

 • İnsert içerisinde kullanılacak görsellerin kaliteli ve yüksek çözünürlükte olmasına özen gösterilmelidir. Kötü ve kalitesiz görseller ürünlerin ve firmanın imajına zarar verir.

 • Tasarımda mutlaka kurumunuzun telefon numarası, adresi, mail adresi var ise web sitesi gibi iletişim bilgilerine yer verilmelidir ve adres bilgisinin daha ulaşılabilir olması açısından adres kroki harita üzerinde gösterilebilir. Günümüz teknolojisinde karekod kullanımı oldukça yaygındır. Karekod haritada eklenebilir.

 

AVM İnsert Baskıda Maliyeti Etkileyen Unsurlar

İnsert baskı adedi

İnsert sayfa sayısı

İnsert baskı ölçüleri

Kullanılacak kağıdın türü

Kullanılacak kağıt gramajı

AVM insert baskı diğer reklam ürünlerine göre daha ekonomik bir reklam aracıdır ve bu nedenle ucuz yoldan daha çok kişiye reklam hizmetinin ulaşması insert basımının tercih edilirliğini artırmaktadır. Aynı zamanda hızlı dönütler almayı sağlayan insertler firmalar için avantajlı ürünlerdir. Hızlı baskı ve kargolama ile zamandan tasarruf etmenizi sağlayan eymenajans.com bu avantajı en hızlı şekilde kullanmanızı sağlayacak. İstenilen ölçülerde ve farklı sayfa sayısı seçenekleriyle insert basımında önemli olan nokta, baskı kalitesi ve renklerin canlılığıdır. eymenajans.com güvencesinde profesyonel tasarım desteğiyle kaliteli insert baskılara sahipolabilirsiniz.

 

Uzman ve deneyimli ekibi ile çalışmak isterseniz eymenajans.com size bir tık kadar yakın.

 

AVM İnsert Baskı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

 • Ürün skalanızı ve sayısını göz önünde bulundurarak insert ölçü ve sayfa sayısını belirleyebilirsiniz.

 • İçerik tasarımını seçtiğiniz insert ebatlarına uygun ölçülerde yapmaya dikkat etmelisiniz.

 • Kullanılan yazı puntosu okumayı zorlaştırmamalıdır, rahat okunur yazı puntosu seçmelisiniz.

 • İnsert içeriğinde iletişim bilgilerinize mutlaka yer verin. Potansiyel müşterilerinizin size ulaşabilmesi için mutlaka güncel iletişim bilgileri olmalıdır ve ek olarak sosyal medya hesapları ve harita bilgisi de eklenebilir.

 • İnsertte kullanılacak ürün görsellerinin çözünürlük kalitesinin olabildiğince yüksek olmasına özen gösterin.

 • İnternet üzerinde bulunan insert baskı tasarımlarını inceleyerek tasarım hakkında fikirler edinebilirsiniz.

 • İnsert baskı tasarımını oluştururken zorluk yaşarsanız hazır şablonlardan yararlanabilir veya özel tasarım istiyorum derseniz eymenajans.com un uzman ve deneyim sahibi tasarım destek ekibinden güvenle faydalanabilirsiniz.

 

Baskıda İstenilen Bilgiler

İnsert baskı ebatları

İnsert baskı adedi

İnsert sayfa sayısı

Kullanılacak kağıt türü ve gramajı

Yazının devamı...
Öne Çıkan Çalışmalar