arabic

Hemen Bizi Arayın

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Mağaza Giydirme

Mağaza Giydirme

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 50 ₺ VE ÜZERİ
ÜCRETSİZ KARGO
background Layer 1 TASARIM DESTEĞİ
İSTİYORUM
background Layer 1 HAZIR ŞABLONLARDAN
SEÇECEĞİM
background Layer 1 ÇALIŞMA DOSYASI
YÜKLEYECEĞİM

Açıklamalar

Mağaza giydirme , mağazaların vitrinleri için sıkça kullanılan bir uygulamadır. Mağazaların vitrinlerine kampanyaları tanıtmak amacı ile giydirme işlemleri yapılabilmektedir. Mağaza vitrinleri güzelleştirilerek ürün, kampanya, promosyon tanıtımlarının yapılmasını sağlamaktadır. Sıklıkla mağaza camlarına uygulanmakta olup cam arkası dekoru içinde kullanılan bir terimdir. Markanın alıcıyla ilk göz göze geldiği yer olan vitrinler, marka imajı için yeri dolmaz bir etkiye sahiptir. Mağaza camları ve vitrinlerinde folyo kesim, folyo kaplama, cam yazıları, dönkartlar veya ayaklı panolar gibi benzeri reklam çalışmaları yapılarak potansiyel müşteri kitlesinin dikkati çekilir. Seri mağazalar zincirleri uygulayabildiği gibi her mağaza sahibi kendi vitrinine uygulama yaptırabilir.

Mağaza giydirmede kullanılan ürünlerinden folyo kesim uygulaması ile mağaza camlarınızı ve vitrinlerinizi hareketlendirebilirsiniz. Folyo kesim uygulamaları yapışkanlı arka yüzeyi sayesinde düzgün yüzeylere rahatlıkla uygulanabilen, günlük hayatta her yerde karşımıza çıkan, çok geniş kullanım alanı olan reklam aracıdır. Su ve güneşe (yağmur, nem vb.) dış etkenlere maruz kaldığında yerinden çıkma, soyulma gibi olumsuz sonuçlar doğurmaz ve bu koşullara uzun süre dayanabilir. Folyo kesim ile üretilen baskılar istenilen her zaman çıkarılabilir ve bu da mağaza sahipleri için yeni reklam alanı açma imkanı sunar. Farklı folyo çeşitleri ile mağaza vitrinlerine hareket katabilirsiniz. Cam yazı çalışması ile firma tanıtımlarında, promosyon tanıtımlarında, firmaların vitrinlerinde tanıtım yapma ve kampanyalar hakkında bilgi vermek amacı ile kullanılır. Cam yazıları bir firmaya baktığımızda ilk görebileceğimiz reklam ürünüdür ve bu nedenle firmaların cam yazılarından faydalanmaları hedef müşteri kitlesi için oldukça etkilidir. Cam yazılarının kullanımı ile hedef müşteri kitlesi mağazanın içerisine girmesine gerek kalmadan tanıtıma ve bilgilendirmeye maruz kalmaktadır ve bu sayede alışveriş yapma olasılığı artmaktadır. Cam yazıları ile gün boyu görünürlüğü bulunan bir reklam aracı elde edersiniz. Cam arkası tanıtım için hazırlanmış bölmeler içinde mağaza giydirme işlemleri yapılır. Branda, afiş veya standlar gibi reklam araçları ile mağazaya girmeyen hedef kitle içinde bir reklamalani oluşturulabilir. Çeşitli branda baskılar ile büyük bir reklam alanına sahip olursunuz ve hedef kitleye iletmek istediğiniz tüm bilgileri paylaşabilirsiniz. Standlar ile farklı bir atmosfer oluşturabilir ve dikkatleri üzerinizde ve ürünlerinizde toplayabilirsiniz. Eymen ajans olarak işimizi özenle yapıyoruz, kaliteli ürünler ve tasarımlar ortaya koymak için çalışıyoruz. Mağaza giydirme çalışmalarında da aynı özveri ile ortaya kaliteli çalışmalar çıkarmak için çabalıyoruz. Eğer sizde mağazanızın ön yüzü olan vitrinlerinizi hedef kitlenize kaliteli ve etkileyici bir şekilde sunmak istiyorsanız eymenajans.com da dilediğiniz an online olarak sipariş imkanı ile hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz ve tasarım ekibimizle çalışmaya başlayabilirsiniz. Eymen Ajans olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle kaliteli baskılar yapmaya özen gösteriyoruz.

 

Uzman ve deneyimli ekibi ile çalışmak isterseniz eymenajans.com size bir tık kadar yakın.

 

Mağaza Giydirme Çalışması Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

  • Mağaza giydirme çalışmasının yapılacağı alanın ölçülerinin doğru bir şekilde belirlenmesi gerekmektedir.

  • Mağaza giydirme çalışmasında hangi reklam ve tanıtım ve dekorasyon araçlarının kullanılacağının belirlenmesi gerekmektedir.

  • Mağaza vitrininde kullanılacak bilgilerin neler olacağına karar verilmelidir.

  • Tasarım çalışmaları için internette bulunan şablonlar incelenerek fikir edinilebilir.

  • Mağaza giydirme çalışmalarında markanın genel itibarı ile uyuşan tasarımlar yapılmasına özen gösterilmelidir.

Yazının devamı...