arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Küp Bloknot

Küp Bloknot

Adet

Toplam Fiyat

29.99

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 50 ₺ 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

Küp bloknotlar, masalarda sabit duran, genelde iş hayatında ve evlerde telefon yanında tutulan not alma kağıtlarıdır. Küp bloknot karton bir yuva içerisinde dağılmadan tutulan belli ölçülerdeki not kâğıtlarından oluşan bir bloknot çeşididir. Küp bloknot, her sektörün en temel ofis masası ihtiyacıdır. Küp bloknotlar ofislerde birçok konuda adeta hayat kurtarıcı öneme sahiptir. Ofis masalarının olmazsa olmazı küp bloknotlar, birçok konuda hayat kurtarıcı bir görev üstlenmektedir. Teknoloji ne kadar gelişmiş olursa olsun kâğıt ve kalemi kullanarak yazı yazmak kimsenin vazgeçemediği bir durumdur. Telefonla konuşurken söylenen bir numarayı, e-posta ile bildirilen toplantı davetini, akla gelen bir fikri ilk yere yazmaktansa masadaki küp bloknotları kullanmak daha kolaydır ve tercih edilir. Bu kadar sık kullanılan küp bloknotlar promosyon ürünü olarak da çok etkili bir reklam aracıdır.

 

Genellikle ofislerde kullanılan ve kısa notlar almaya yarayan işlevsel bir malzeme olan küp bloknotlar kurumlar tarafından promosyon ürünü olarak kullanılırlar. Her sektörde en temel ofis masası ihtiyaçlarından olan küp bloknotlar ofislerde birçok konuda adeta hayat kurtarıcı öneme sahiptir. Küp bloknotlar masa üzerinde kendinize bir not bırakmak istediğinizde çok pratik çözüm sunar ya da herhangi birine bir not yazıp vermek gerektiğinde de kullanabilir. Daha birçok kullanım alanı olan küp bloknotlar aynı zamanda küp bloknotları bir arada tutan kartondan yapılan yuva üzerine firmanın marka logosunu ve ismini bastırılarak promosyon ürünü olarak kullanılabilecek ideal bir reklam aracıdır. Küp Bloknot kutularının 4 tarafına da firmaya ait, logo, amblem, slogan, adres baskı uygulamaları yapılabilir. Sürekli göz önünde bulunan küp bloknotlar üzerindeki bu bilgiler aracılığı ile akılda kalıcılık ve marka bilinirliği artacaktır. Ek olarak masanın en görünür yerinde duran küp bloknotlar ile reklam veren ve kullanan kişi arasında bir bağ oluşur. Kişi gördüğü bloknot ile firmanın sloganını, logosunu, telefon numarasını, mail adresini ya da herhangi bir bilgisini mutlaka aklında tutar yada en azından bu bilgilere aşinalık kazanır. İletişime geçildiği ilk anda bile bu bilgiler firma ile kişi arasında olumlu bir etkileşim yaşanmasına katkı sağlamaktadır. Küp bloknot kutularının baskısında tasarım hizmetleri ile dikkat çekici tasarımlar hazırlanarak basılabilir. Bu durum pratik bir şekilde not alma özelliği sağlayan küp bloknotların şık ve özel duruşu ile markanın imajını ve bilinirliğine olumlu etkilerde bulunmasını sağlamaktadır.

Tanıtım ürünü olan küp bloknotlar firmanın özel günü, açılış yıldönümü, yeni yıl, bayramlar gibi özel günlerde firma logolu küp bloknot baskı yaptırılarak promosyon ürünü olarak dağıtabilir ve ofis masalarında sürekli göz önünde bulunacak olan bu küp bloknotlar oldukça etkili bir reklam aracı olacaktır.

 

Büyük firmalar, eğitim kurumları, şirketler; kendi logolarını, bünyelerinde kullanmak üzere ve kendi reklamlarını yapma amacıyla bloknotların üzerine basımını yaptırarak kullanabilirler. Böylelikle iş yerleri kendi bloknotlarını oluştururlar. Bu işlem sonrasında ise bloknot, kurumsal bir kimlik kazanmış olur. Kurumsal kimliğinizi yansıtan bloknotlarda kaliteden ödün vermeden markanıza uygun bir baskı yapmak için eymenajans.com un yüksek kaliteli baskı ve uygun fiyatları ile online hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Firma tanıtımı, firma reklamı, promosyon ürünü olarak kullanılabilen küp bloknotlar herkesin ihtiyacı olabileceği matbaa ürünleridir ve doğru tasarım desteğiyle ve kaliteli baskı ile etkili bir reklam aracına sahip olunabilir. Kaliteli ve güvenli bir hizmet için en doğru adres olan eymenajans.com da uzman ve deneyimli ekip ile çalışmanın rahatlığını yaşayın.

 

Küp Bloknot Baskı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?
 • Küp bloknot ölçüsü belirlenmelidir. Tasarımı hazırlamadan önce bu ölçütler dikkate alınmalıdır.

 • Küp bloknot kağıt üzerinde veya kutusunun üzerinde marka logosuna, iletişim bilgilerine ve hatta varsa sosyal medya hesaplarına yer verilmelidir. Yer verdiğiniz bilgiler firmaya ulaşımı kolaylaştıracaktır.

 • Küp bloknotların üzerinde yazmasını istediğiniz logo ve slogan benzeri isteklerinizi, tasarım dosyalarında doğru bir şekilde düzenlemeye dikkat etmelisiniz.

 • Kullanılan logo ve iletişim bilgileri veya varsa slogan yazısının renkleri markanın kurumsal kimliğine uygun renkler olmalıdır. Tasarımı hazırlarken markaya uygun renkleri kullanmak hem bütünlük hemde şıklık sağlayacaktır.

 • Küp bloknot ve kutusunun üzerindeki yazıların okunabilir punto (en az 10 punto) ve fontlarda olmasına özen gösterin.

 • Küp bloknot üzerinde kullanacağınız görsellerin kalitesinin yeterli olmasına dikkat etmelisiniz. Kaliteli bir baskı için çözünürlük çok önemlidir. Düşük çözünürlüklü çalışmaların iyi sonuç vermeyeceğini unutmayınız.

 • Tasarımı oluştururken zorluk yaşarsanız eymenajans.com un tasarım destek ekibinden güvenle faydalanabilirsiniz.

 

Tasarımda istenilen bilgiler :

 • Küp Bloknot ebat bilgisi

 • Kaç yaprak olacağı ( her 1 cm 100 yaprak denk gelmektedir.)

 • Küp bloknot yapraklar kullanılacak hamurun gramajı

 • Küp bloknot kutularında;

 • Kullanılacak kağıt cinsi ve gramajı

 • Laminasyon mat selefon, parlak selefon

 • Gofre (kabartma) olup olmadığı

 • Lak uygulamasının olup olmadığı

 • Varak baskı olup olmadığı ( gümüş, altın )

Yazının devamı...