arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Bloknot A5

Bloknot A5

Adet

Sayfa

Toplam Fiyat

118

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

A5 Tutkallı bloknot ; yaprakları sayfa başından tutkalla birleştirilmiş, not almak için kullanılan ve gerektiğinde istenilen sayfası kolayca koparılan not defterleridir. Genellikle kağıt olarak 80 gr - 110 gr arasında 1. hamur iç kağıt, arka yüzeyde 300 gr Amerikan Bristol kağıt kullanılmaktadır. Tutkallı bloknotlar , herkesin kullanımına uygun, taşınması kolay ve pratik not defterleridir. Sayfa değiştirilmesinin kolay olması ve yaprağın yırtılmadan koparılabilmesi nedeniyle kullanımları oldukça pratiktir. Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin kağıt kullanımı vazgeçilmesi zor bir alışkanlıktır ve hala çevremizde o kadar çok kağıt kullanmayı tercih eden bir çok insan bulunmaktadır.  Tutkallı bloknotların hem kullanım kolaylığı hemde taşınma konusundaki rahatlığı kağıt kullanmaktan vazgeçemeyenlerin en sık tercih ettiği ürünler arasındadır.  Bu nedenle tutkallı bloknotlar kullanışlı ve uzun bir süre kullanım sağlayan bir promosyon ürünüdür.

Bloknotlar; ebat, amaç ve kullanım özelliklerine göre farklı şekilde üretilebilmektedir. Bu nedenle farklı sektörlerde kullanıma açıktır. İnsanlar bireysel kendi ihtiyaçları için kullanabilir çünkü bloknotlar insanların her türlü yazma, bilgiyi kaydetme veya da küçük çizimler yapma ihtiyacına cevap vermektedir. Özellikle sosyal ve yoğun bir iş hayatı olan insanlar, öğrenciler için kullanımı idealdir. Bloknotlar, işyerlerinde kullanım için de büyük önem taşımaktadır. İş yerlerinde çalışan insanlar, unutmamak için oluşturdukları notları yahut randevu ve buna benzer bilgileri kaydetmek için bloknotları tercih ederler ve çokça kullanırlar. 

 

Büyük firmalar, eğitim kurumları, şirketler; kendi logolarını, bünyelerinde kullanmak üzere ve kendi reklamlarını yapma amacıyla  bloknotların üzerine basımını yaptırarak kullanabilirler. Böylelikle iş yerleri kendi bloknotlarını oluştururlar. Bu işlem sonrasında ise bloknot, kurumsal bir kimlik kazanmış olur. Böylelikle, reklam yapmak isteyen ya da görünür olmak isteyen kurum ve kuruluşların tercihi haline gelmektedir. Genellikle, özel şirketler, üniversiteler, vakıflar ve akıllara gelebilecek olan her türlü ticari ya da toplumsal kurum ve kuruluşlar, tutkallı bloknotları promosyon ürünü olarak kullanmaktadırlar. Firmaların daha çok promosyon ürün grubu arasında yer alan tutkallı bloknotlar, düşük maliyetli ve uzun vadeli bir reklam stratejisi olarak kabul edilebilir.

 

Tutkallı bloknot üzerinde müşteri isteğine göre  çeşitli tasarımlar yapılabilmesi, firmaların kurumsal kimliklerini yansıtan bir tasarımla etkili bir reklam aracına sahip olmasına  imkan sağlar. Son yıllarda kişiselleştirilmiş ürünler oldukça rağbet görmekte ve böylelikle firmaların yanında  ismini marka gibi kullanmak isteyen kişiler, kullandıkları ürünleri kişiselleştirmek isteyen kişiler ya da kişiselleştirilmiş bir hediye vermek isteyen kişiler, yaptırdıkları tasarımlar ile tutkallı bloknot ürünlerini de kullanmaktadır.

Amerikan ciltleme metodu olarak da bilinen tutkallama tekniği ile basımı gerçekleştirilen tutkallı bloknotlar, düşük miktarda ve düşük maliyet ile elde edilmesi nedeniyle birçok işletmenin promosyon ürün ve kurumsal kimlik ihtiyaçlarında önemli yere sahip. Her ne kadar promosyon ürünler düşük maliyet gözetilerek üretilse de, bu ürün grubu arasında yer alan ve kurumsal marka değerini öne çıkaracak ürünler, bazı değişmez dinamiklere ve kriterlere sahiptir. Tutkallı bloknotlarda da bu kriterler geçerlidir. Kalite, tutkallı bloknot basımında kâğıt gramajı, kullanılan tutkal ve uygulanan işçiliğe göre belirlenmektedir. Düşük kalitede bir kağıt ya da tutkal kullanıldığı takdirde veya teknik detaylar dikkate alınmadan işçilik uygulanması halinde, formalar birbirinden kolayca kopup dağılabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak ve marka değerini düşürmemek için kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik, bloknotlar da önemli kriterler olarak kabul edilmelidir. Kurumsal olarak bu kadar önemli olan tutkallı bloknotların baskı kalitesinden ödün vermek istenmeyen bir durum olacağından kalitenin adresi eymenajans.com da  dilediğiniz bir tasarımla kaliteli bloknotlara sahip olabilirsiniz

Tutkallı Bloknot Siparişi Öncesi Nelere Dikkat Edilmelidir?
 • Bloknotların boyutları, kullanıma uygun olmalıdır. Fazla büyük veya küçük olmaları, kullanışsız olmalarına neden olur.
 • Bloknot tasarımının doğru ölçülerde ayarlanması gerekir. Tasarım aşamasında özellikle dikkat edilmelidir ki baskı aşamasında taşmalar olmasın.
 • Ürün çizgili, çizgisiz veya kareli olarak tasarlanabilir. Kullanım alanı göz önünde bulundurularak bir seçim yapılmalıdır.
 • Promosyon ürünü olarak verilen bloknotların kullanacak kişiler tarafından sürekli kullanmaları ve  yanlarında taşımaları için bloknot tasarımının şık ve kaliteli olması gerekmektedir.
 • Bloknot basımlarında firma logosu ve iletişim bilgileri eksiksiz bir şekilde yer almalıdır ki iletişime geçmek isteyen potansiyel müşteriler kolayca yapabilsinler.
 • Tutkallı bloknot tasarımını oluştururken zorluk yaşarsanız eymenajans.com un tasarım destek ekibinden güvenle faydalanabilirsiniz.

         Tasarımda istenilen bilgiler :

 • Tutkallı Bloknot ebat bilgisi
 • Bloknot renk bilgisi
 • Bloknot ebat bilgisi
 • Kaç yaprak olacağı (30 yaprak, 50 yaprak, 75 yaprak)
 • Bloknot yapraklar kullanılacak kağıt cinsi bilgisi
 • Bloknot alt karton kullanılacak kağıt cinsi bilgisi

Firmanızın ve ürünlerinizin reklamını uzun soluklu yapmanızı sağlayan araçlardan olan not kağıtlarını,
size özel tasarımlarla çalışma masanızın vazgeçilmez aksesuarlarını matbaamızda üretmekteyiz.

Sorularınız İçin Bizi Arayabilirsiniz: 444 20 79

WhatsApp Destek Hattımız: 0545 549 11 63

Yazının devamı...