arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Bloknot 10 X 14 Cm Spiralli

Bloknot 10 X 14 Cm Spiralli

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

Spiralli bloknot, alt ve üst kartonun arasındaki kağıtların spiralle bir araya getirilen bloknot çeşididir. Spiralli bloknotlar, sayfalar arası rahat gezinmeye imkan sağlayan, istediğiniz sayfayı koparttığınızda diğer sayfaların zarar görmediği çok kullanışlı bir bloknottur. Öğrenciler için ders notları almak, ödevleri yazmak gibi çeşitli amaçlarla rahatça kullanıma uygundur. Spiralli bloknot daha pek çok alanda kullanılabilecek pratik not defterleridir. Yanınızda kolayca taşıyıp istediğiniz yerde istediğiniz notu alabilmenizi de sağlar. Aynı zamanda iş hayatında da rahatça kullanıma uygun olan spiralli bloknotlar not almak isteyen ve her yere yanında taşımak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Promosyon ürünü olarak da çok tercih edilen bir üründür. Firmalar reklam ürünü olarak tercih edebilir. Tutkallı bloknot ve küp bloknot kadar rağbet gören spiralli bloknot, farklı ürün özellikleri, farklı baskı yöntemleri ve matbaanın baskı çeşitliliğine bağlı olarak müşteri taleplerine karşılık verebilen bir ürün olması talebi arttırmaktadır.

 

Spiralli bloknotlar iş hayatında, küçük yada büyük işletmeler de, üniversitelerde, vakıflarda ve eğitim kurumlarında yani akla gelebilecek her alanda kullanılabilen etkileyici bir promosyon ürünüdürler. Kimi firmalar kendi bünyelerinde çalışanlarınında kullanabilmesi için bloknot baskıyı tercih etmektedirler. Böylelikle kurumsal ihtiyacını karşılarken aynı zamanda kurum içi reklam sürekliliğini sağlar ve çalışanları aracılığıyla reklam etkisinin kurum dışına da yayılmasını sağlar. Spiralli bloknotların reklam ürünü olması firmalar, işletme sahiplerinin isteği üzerine spiralli bloknot iç yapraklarına ve kapak baskılarına kurumsal rengi, logo ve iletişim bilgilerinin eklenmesi ile gerçekleşir. Markaya ait logo ve bilgilerin eklendiği spiralli bloknotlar firmalar için oldukça kullanışlı bir reklam aracı olurlar. Bu nedenle spiralli bloknotlar promosyon ürünü olarak baskı yaptırılıp ücretsiz olarak firmalar veya işletmeler tarafından dağıtılırlar. Spiralli bloknot baskısında firmanın kurumsal kimliği göz önünde bulundurularak bulunduğu sektöre göre bir tasarım ile üretilmesi gerekmektedir. bloknot ihtiyacının hangi sektör için olduğu belirlendiğinde bloknotların iç sayfa sayısından sayfaların çizgili kağıt, çizgisiz kağıt ya da kareli kağıt olması, kâğıt gramajı ve kapak kağıt yapısının seçimi de ona göre yapılır.

 

Bloknotlar evde, işyerinde, okulda ya da günlük hayatın her anında, her an ihtiyaç duyulabilecek ve asla geçerliliğini yitirmeyen kırtasiye ürünleridir. Marka adının hafızalara kazınmasını istiyorsanız sıklıkla tercih edilen ve hem öğrencilerin hem de çalışanların ellerinden düşürmedikleri bloknotlarla sağlanabilir. Birçok baskı tekniğinin kolayca uygulanabildiği spiralli bloknotlar, işletmelerin viral reklam ihtiyaçları dışında kişisel ihtiyaçlarında da önemli bir yere sahiptir. İş yerlerinde anlık telefon notları, iş ile ilgili hatırlatmalar, çalışanlar ile ilgili kısa notlar gibi birçok bilgi için kullanıma uygun olan spiralli bloknotlar kurum içi ihtiyaçlara da cevap vermektedir. Spiralli bloknot baskıda düşük adet sayısı ve düşük maliyet imkanları promosyon ürünü olarak tercih edilirliğini artırmaktadır. Spiralli bloknotlar düşük maliyetle markanıza reklam sağlamanın en kolay ve etkili yollarından biridir. Düşük maliyetli olmasının yanı sıra spiralli bloknot, sayfa sayısından tel rengine, kapak kalınlığından baskı sonrası uygulanacak işlemlere kadar geniş bir yelpaze sunmaktadır. İstenilen ölçü ve tasarımda dikkat çekici ve kaliteli ve aynı zamanda şık bloknotlara sahip olmak mümkün hale gelmektedir. Kurum kimliğine ve portföyüne uygun bir bloknot ile hedef kitlenize ve potansiyel müşterilerinize hızla ulaşabilir ve marka bilinirliğini artırabilirsiniz. Her yaşta ve statüde insanın kullanacağı spiralli bloknotu promosyon ürünü olarak sunmak firmanızın isminin çok geniş bir kitleye ulaşmasını sağlar.

 

Kurumsal kimlik çalışmalarında hedeflenen prestiji ve kaliteli dokuyu sağlayan şey her ne kadar logo olsa da, logo ile bütün kompozisyon içerisinde olduğunu kabul edebileceğimiz materyal ve baskı kalitesi de belirleyici bir rol oynamaktadır. Spiralli bloknot her ne kadar promosyon ürün grubunda yer alsa da, genellikle kurumsal kimlik ürünleri arasında da tercih edilen matbaa ürünüdür. Kurumsal kimlik detayı öne çıktığında ise baskı kalitesinden ödün vermek istenmeyen bir durum olacağından uzman ve deneyimli ekibine güvenerek eymenajans.com da dilediğiniz bir tasarımla kaliteli bloknotlara sahip olabilirsiniz.

Spiralli Bloknot Siparişi Öncesi Nelere Dikkat Edilmelidir?
 • Bloknot tasarımının doğru ölçülerde ayarlanması gerekir. Tasarım aşamasında özellikle dikkat edilmelidir ki baskı aşamasında taşmalar olmasın.

 • Ürün çizgili, çizgisiz veya kareli olarak tasarlanabilir. Kullanım alanı ve sektör göz önünde bulundurularak bir seçim yapılmalıdır.

 • Spiralli bloknot kapağında yer alacak tasarım reklam açısından önemlidir ancak kapak kısmındaki tasarımın her ortama uygun olması gerekmektedir. Bloknot, okulda, toplantılarda veya ofis masalarında rahatça kullanılabilir tarzda olmalıdır.

 • Promosyon ürünü olarak verilen bloknotların kullanacak kişiler tarafından sürekli kullanmaları ve yanlarında taşımaları için bloknot tasarımında şıklığa ve kaliteliye özen gösterilmelidir.

 • Bloknot basımlarında firma logosu ve iletişim bilgileri eksiksiz bir şekilde yer almalıdır ki iletişime geçmek isteyen potansiyel müşteriler kolayca yapabilsinler.

 • Spiralli Bloknot tasarımı yaparken iç yapraklarında firma unvanı ve logosu üst tarafta sol ve sağa hizalı olabilir sayfa kısmının alt tarafına da iletişim bilgileri yerleştirebilir.

 • Bloknot baskıları için tasarım aşamasında yazım alanları bırakmaya özen gösterilmelidir. Promosyon ürünleri olması nedeniyle firmalar müşterilerine ücretsiz dağıtım yaparak akılda kalmayı hedeflemektedir. Tasarım aşamasında firma reklamının yapılmasına dair bilgiler eklerken Spiralli bloknotların not alabilme özelliğini kaybetmeden tasarımı hazırlanmalıdır.

 • Spiralli bloknot tasarımını oluştururken zorluk yaşarsanız veya tasarım için vaktiniz kısıtlıysa eymenajans.com un tasarım destek ekibinden güvenle faydalanabilirsiniz.

Tasarımda istenilen bilgiler :

 • Bloknot ebat bilgisi

 • Kaç yaprak olacağı

 • Bloknot yapraklar kullanılacak kağıt cinsi

 • Bloknot kapaklarında kullanılacak kağıt cinsi

 • Selefon mat/parlak

 • Kapak kısmında Varak baskı (gümüş, altın) ve Lak uygulamasının olup olmadığı bilgisi istenmektedir.

Yazının devamı...