arabic

Hemen Bizi Arayın

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Bloknot

Bloknotlar bilindiği gibi daha çok not alma amacıyla kullanılır. Ofis personelleri sık ziyaretçi kabul ediyorsa veya sık telefon görüşmesi yapıyorsa bloknotlar onlar için iyi birer çözüm olmaktadır. Her firma bu ihtiyacı gözetip bloknot bastırmamaktadır. Bunun için; reklamını yapmak isteyen birçok marka kendi bilgilerinin yer aldığı bloknotları bastırıp hediye olarak dağıtmaktadır. Yıl boyu personelin önünde yer alan bloknotlar iyi bir reklam aracına dönüşmektedir. Bu açıdan kullanımı yaygındır. Sorularınız İçin Bizi Arayabilirsiniz: 444 20 79 WhatsApp Destek Hattımız: 0545 549 11 63

Toplam Fiyat

TL+KDV

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 50 ₺ VE ÜZERİ
ÜCRETSİZ KARGO
background Layer 1 TASARIM DESTEĞİ
İSTİYORUM
background Layer 1 HAZIR ŞABLONLARDAN
SEÇECEĞİM
background Layer 1 ÇALIŞMA DOSYASI
YÜKLEYECEĞİM

Açıklamalar

Bloknotlar bilindiği gibi daha çok not alma amacıyla kullanılır. Ofis personelleri sık ziyaretçi kabul ediyorsa veya sık telefon görüşmesi yapıyorsa bloknotlar onlar için iyi birer çözüm olmaktadır.

Her firma bu ihtiyacı gözetip bloknot bastırmamaktadır. Bunun için; reklamını yapmak isteyen birçok marka kendi bilgilerinin yer aldığı bloknotları bastırıp hediye olarak dağıtmaktadır. Yıl boyu personelin önünde yer alan bloknotlar iyi bir reklam aracına dönüşmektedir. Bu açıdan kullanımı yaygındır.

Sorularınız İçin Bizi Arayabilirsiniz: 444 20 79

WhatsApp Destek Hattımız: 0545 549 11 63

Yazının devamı...