arabic

Hemen bizi arayın.

444 20 79

Çalışmayı Özelleştir

Gelişmiş Seçenekler

Ayaklı Özel Pano Foto Blok

Ayaklı Özel Pano Foto Blok

Dosya - Yükleniyor

Aradığınız ürünü listede bulamadınız mı?

Özel Teklif menüsünü kullanarak dilediğiniz özellikleri bize bildirin. En kısa sürede ve en uygun fiyatlarla aradığınız özelliklerdeki ürün için teklif hazırlayarak sizi bilgilendirelim.

background Layer 1 100 TL ve üzeri
kargo bedava
background Layer 1 Tasarım Desteği
İstiyorum
background Layer 1 Hazır Şablonlar
Seçin
background Layer 1 Çalışma Yükle

Açıklamalar

Ayaklı panolar afiş ve reklam sergileme amacıyla kullanılan ve kullanıldığı alanda çok fazla yer kaplamayan panolardır. Ayaklı reklam panoları, pazarlama ve tanıtım amaçlı kullanılabilen bir matbaa ürünüdür ve etkili ve dikkat çekici tanıtım araçlarından biridir. Genelde iç mekan için tasarlanmış ürünler olup iç ve dış mekanlarda her türlü reklam için kullanıma uygundur. Ayaklı Pano baskılar, belirlenen ebadına göre, 3mm ve 5mm fotoblok malzemeye, yüksek kaliteli baskı sıvama uygulaması ile üretilmektedir. Montajı kolay olan ve katlanabilir karton ayaklar ile istenilen her yerde kullanılması uygun olan ayaklı panoları farklı mekanlarda kullanmak üzere saklayabilirsiniz. Ayaklı reklam panoları kullanıldıkları alanlarda hem marka görünürlüğünü arttırır hemde dikkati toplar ve böylelikle ayaklı reklam panoları kar marjını olumlu yönde etkiler.n Ayaklı reklam panoları, en çarpıcı ve dikkat çekici tanıtım ve pazarlama ürünlerinden biridir. Kullanım alanları ve boyutları doğru ayarlandığında müşterileri ilgili hedefe yönlendirme konusunda oldukça etkili ürünlerdir.

 

Ayaklı reklam panoların farklı kullanım alanları vardır. Birçok çeşidi bulunan ayaklı poster pano ürünleri çoğunlukla reklam amaçlı kullanılmaktadır. Herhangi bir şeyin reklamı ya da tanıtımı yapılabilir, örneğin; film tanıtımı, teknoloji tanıtımı, ürün tanıtımı yada proje tanıtımı gibi. Ayaklı reklam panoları; sinema salonları, tiyatro, fuar, kongre ve kültür merkezi, ve alışveriş merkezlerinde tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra ayaklı reklam panoları kafe ve restoranlarda da fiyat listesi (menü) ve yiyeceklerin görsel olarak tanıtımında da kullanılmaktadır. Özel imza günlerinde de ayaklı reklam panolarının kullanımı tercih edilmektedir.

Özellikle reklam amaçlı tercih edilen ayaklı panolar, fotoblok malzemenin dayanıklılığı sayesinde, ürününüzü hem iç hem de dış mekanlarda kullanma imkanı sunar. Kullanım açısından büyük kolaylık sağlayan ayaklı panoların aynı zamanda etkili ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olması gerekir. İyi tasarlanmış ve kaliteli baskı kullanılmış ayaklı panolar hedef kitlenin dikkatini kolayca çekecektir. Ayaklı pano baskılarında bilinmesi gereken birkaç nokta vardır:

 • Ayaklı pano baskı tasarlamadan önce kullanılacağı yerlere uygun olan ebata karar verip ona uygun bir tasarım yapılması gerekir. Örneğin, A4 boyutunda bir pano için daha az içerik ile sade bir tasarım hazırlanması daha uygun olur. Daha büyük ebatlar da yazı veya görsel yoğunluğu daha farklı olacaktır.

 • Tasarımda iletişim bilgilerine yer vermek hedef kitlenin daha hızlı geri dönüş yapmasına olanak sağlar.

 • Reklam amaçlı tasarlanan ayaklı panolarda mutlaka markaya yada firmaya ait logonun kullanılması gerekmektedir. Tasarım renkleri ile marka renkleri uyum içinde olursa kaliteli ve şık bir görünüm elde edilebilir. Renk seçiminde markanın renklerine uygun seçimler yapılırsa bilinirlik ve kalıcılık artacaktır.

 • Kullanılan yazı boyutu ve renkleri tasarımda ön plana çıkmaktadır. Verilmek istenen mesajın doğru ve etkili bir şekilde hedef kitleye ulaşabilmesi için okunaklı olması gerekir.

 • Ayaklı reklam panoların tasarımda görsel karmaşadan uzak durulması gerekir. Çok fazla görsel içerik kullanmak verilmek istenen mesajın önüne geçebilir. Aynı zaman çok fazla birbirinden farklı görsel içerik kullanmak insanların dikkatini vermesini zorlaştırabilir ve itici bir etki oluşturabilir.

 • Ayaklı panolarda reklam amacı gülüyorsanız tasarımda ürün ve hizmet odaklı olup karşı tarafa verilmek istenen mesaj net bir şekilde iletilmelidir.

 • Ayaklı reklam panoları tasarımında görünüm önemlidir ve mat veya parlak bir görünüm, tasarımı çok farklı hale getirebilir. Hazırlanan tasarıma uygun olan görünümü seçip kaliteli baskı elde edilebilir.

 

Ayaklı Pano Baskıda Maliyeti Etkileyen Unsurlar

Ayaklı pano adet bilgisi

Ayaklı pano ebat bilgisi

Kullanılacak malzemelerin gramajı ve cinsi

Kaç renk baskı olacağı

Selefon olup olmadığı maliyeti değiştiren unsurlardır.

Baskı sonrası ekstra işçiliklerin kullanımı maliyeti değiştirmektedir.

 

Ayaklı panolar markanın pazarlama ve tanıtım mesajlarını hedef kitleye ulaştırmak için kullanılabilecek en etkili reklam araçlarından biridir. İç ve dış mekanlarda her tür mesajınızı kolaylıkla aktarabileceğiniz bu pazarlama ürünü hem marka bilinirliğini ve görünürlüğünü artırır hem de potansiyel müşterilerin geri dönüşleri ile firmanızın karını artırır. Fotoblok ayaklı pano baskılar markanız için taşınabilir reklam ürünleridir. Fotoblok ayaklı pano baskılar ile en uygun fiyat dahilinde yüksek verim elde etmek mümkündür. Kaliteden ödün verilmeden baskı yapılan fotoblok baskılar uzun süreler boyunca kullanıma uygun olur. Ayaklı pano kullanmak kurum için uygun maliyette uzun süreli reklam sahip olmak demektir. Kurumsal imajına katkı sağlayacak ve reklam etkisini artıracak baskılar için eymen ajansa güvenebilirsiniz. Eymen Ajans olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle kaliteli baskılar yapmaya özen gösteriyoruz. eymenajans.com da dilediğiniz an online olarak sipariş imkanı ile hızlı bir şekilde istediğiniz ayaklı pano baskılara sahip olabilirsiniz.

 

Uzman ve deneyimli ekibi ile çalışmak isterseniz eymenajans.com size bir tık kadar yakın.


 

Ayaklı Özel Pano Fotoblok Baskı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?
 • Ayaklı pano baskılar kullanılacağı alana uygun ölçülerde tasarlanmalıdır. Ayaklı pano üzerinde kullanılacak tasarım, fotoblok tabelaya uygun boyutlarda olmalıdır.

 • Ayaklı pano baskı tasarımının baskı aşamasında zarar görmemesi için tasarımda kesim payı bırakmaya dikkat edin.

 • Reklam amaçlı kullanılan ayaklı pano baskılarda tasarım oldukça önemlidir. Dikkat çekici tasarımlar yapmaya özen gösterin.

 • Kaliteli bir sonuç almak için baskıda kullanacağınız görsel ve grafiklerin yüksek kalite ve çözünürlükte olmasına özen gösterin.

 • Kullanılacak renklerin firma renkleri ile uyumlu olmasına ve aynı zamanda dikkat çekici olmasına özen göstermelisiniz. Çok fazla karmaşık renk kullanmaktan kaçınmalısınız.

 • Reklam amaçlı üretilecek olan ayaklı pano baskı tasarımında güncel iletişim bilgilerine yer verebilirsiniz. Hatta varsa internet adresinizi eklemeniz olası potansiyel müşterileriniz için kolaylık sağlayacaktır.

 • Ayaklı pano üzerinde yer alacak görsel veya logonun çözünürlük kalitesi yüksek olmasına özen göstermelisiniz. Görselin kalitesi baskının kalitesini etkileyecektir.

 • Ayaklı pano baskı üzerinde yer vermek istediğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz yazıldığından emin olmalısınız. Baskıdan önce kontrol edilmelidir.

 • İnternet üzerinde bulunan ayaklı pano baskı tasarımlarını inceleyerek tasarım hakkında fikirler edinebilirsiniz.

 • Ayaklı pano baskı tasarımı oluştururken zorluk yaşarsanız hazır şablonlardan yararlanabilir veya özel tasarım istiyorum derseniz eymenajans.com un uzman ve deneyim sahibi tasarım destek ekibinden güvenle faydalanabilirsiniz.

 

Baskıda istenilen bilgiler :

 • Ayaklı pano baskı baskı adet bilgisi

 • Ayaklı pano baskı baskı ebat bilgisi

 • Kaç renk baskı olacağı

 • Selefon olup olmadığı

 • Mat veya Parlak laminasyon seçimi

Yazının devamı...